Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A verzesem rendszeres 5...

A verzesem rendszeres 5 naposak voltak. Most szept. Ben es okt. ben csak 2 naposzak voltak. Mitol lehet? Lehet terhesseg jele is? Ha terhesseg, akkor hol kezd el legeloszor nolni a pocak?

Figyelt kérdés
A kezemet amikor fekszem es ha a hasamra teszem, neha kisebb hullamzast es kis pattogast erzek. Kb 2 hete reggel a hasam kisebb, delutanra mar nagyobb, estere pedig megnagyobb es kemeny. Amugy semmivel nem vedekezunk.
2013. okt. 31. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért nem csinálsz egy terhességi tesztet?

Biztosabb, mint megpróbálni kitapogatni egy nyolchetes embriót.

2013. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerinted a 2 napos verzes mellett lehetek terhes? Amugy igen, a teszt jo otlet.
2013. okt. 31. 15:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy??

Talán tesztet kéne csinálni....ezt egy 12 éves is tudja...

2013. okt. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ma vegyél tesztet, mert holnap zárva vannak a boltok...
2013. okt. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ez van április óta,aztán nem birtam tovább és szeptemberben elmentem orvoshoz. 2 napos mensi,ott szeptemberben már akkora volt a hasam,mintha legalább 5 hónapos terhes lennék. De nem vagyok,kiderült,h PCOS-ám van.
2013. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En gondolok terhessegre, mert honapok ota nem vedekezunk. De koszi a valaszt.
2013. okt. 31. 17:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam,m mi se védekeztünk,sőt még mozgást is éreztem a hasamban,a legdurvább az volt,h olyan is volt,h megnyomkodtam és mintha visszabökött vna....aztán elmentem orvoshoz. Menj el te is,remélem neked nem ez a baj,de inkább minél előbb deritsék ki. Lehet,h cs a méhnyálkahártyád vékony,azon meg E vitaminnal könnyen lehet segiteni.
2013. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi h. irtal, koszi szepen a valaszt.
2013. nov. 1. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!