Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13. héten normális az alhasi...

13. héten normális az alhasi feszülés 3. terhességnél?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem az előzőknél mikor volt ilyen. Lehet, hogy most hamarabb nő a méhem?

Köszönöm a válaszokat!



2013. okt. 31. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott feszülni, szintén a 3. terhességem és én is a 12-13. hét között vagyok. Most is éppen feszülget, néha kisebb fájdalom is belenyilall. Ahogy észrevettem ez főleg akkor van, amikor több órán keresztül nem ülök le, ma pl. órákig vasaltam du. Te tudod mihez kötni vagy csak úgy jön? Egy kicsit ijesztő, de én is azt remélem ez még a normális kategória. A korábbi terhességeknél én csak arra emlékszem, hogy voltak feszüléseim időnként, de hogy konkrétan melyik heteken azt nem tudom. Állítólag erre jó a magnézium, de én egyelőre csak Elevitet szedek ill. egy Schüssler sót a gyomrom katasztrofális állapota miatt.
2013. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Én is ahhoz tudom kötni amit Te is leírtál. Amikor lefekszem nem feszül. Én Femibiont szedek. A Magnéziumot használtam én is, de nem emlékszem mikortól. Azért csak nem ugyanaz a 3-nál, mint a elsőnél.

Amúgy a gyomrommal néha én is szenvedek, pedig máskor sosem volt ilyen.

2013. okt. 31. 22:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vagyok, mint korábban. A gyomrom korábban nekem sem volt ilyen vacak, már több dolgot próbáltam. Sajnos nekem alapból van refluxom, ami időnként előjön és pont a poz. terhességi tesztnél álltam le a reflux gyógyszerrel. Akkor éppen jól volt a gyomrom, de kb. 2 héttel később elkezdődött a tortúra, ami mostanra ugyan már kicsit mérséklődött, de messze nem múlt el. Én főleg du. és este szenvedek a hányingertől, émelygéstől, de valahogy egész nap rossz a közérzetem - főleg a gyomrom miatt, olyan megmagyarázhatatlan érzéseim vannak.
2013. okt. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére azért én ennyire nem szenvedek. Néha fel vagyok puffadva és oda kell figyelnem mit eszek, de ennyi. Egyik gyerkőccel sem voltam rosszul.

Neked hány évesek a gyerekeid?

2013. nov. 1. 07:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Korábban nekem sem voltak egyik terhesség alatt sem gyomorproblémáim, néha-néha émelyegtem, de ennyi. Most abban bízom, hogy egy-két hét és jobb lesz. Bár idővel meg a méh mérete miatt jönnek vissza a problémák, de ez még odébb van. A nagyobbik lányom 6 éves, a kicsi decemberben lesz 3. Nálatok? Ők még nem tudnak a tesóról, majd hamarosan elmondjuk nekik. Azért halogatom, mert a nagy egy kis pletykafészek, én viszont nem szeretném utcán, oviban, bárhol szétkürtölni a dolgot.
2013. nov. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekünk a nagy (fiú) márciusban lesz 5 éves, a kicsi (lány) februárban lesz 2 éves. Mi már elmondtuk néhány napja, nagyon örült neki a fiam, ilyen boldogságot még nem láttam az arcán! :) Pici még nem igazán érti. Talán majd ha nő a pocak. :)
2013. nov. 1. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!