Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok es...

6 hetes terhes vagyok es egyaltalan nincs etvagyam. Ez baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!

Egesz nap nincs etvagyam, max 3-szor eszem egy nap. Reggelente csak emelygek de nincs hanyingerem es hanyas sem. Ugye ettol a baba meg fejlodik rendesen!!?? Szedek vitamint is. Hiaba eroltetem az ennivalot, nem kivanok semmit. Mit csinaljak??


2013. nov. 1. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt, idővel majd jobb lesz. Addig is azért valamit egyél, bármit, amire rá tudsz nézni. :) A babád fejlődik, ha mást nem, a te tartalékaidat éli föl.
2013. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, de nem bántam, mert a 2. babánál iszonyat hányingerem volt, na az szar volt. Mondjuk fogytam 2 kg és most ugyan van étvágyam, de még mindig fogyásban vagyok (11 hetesen)
2013. nov. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs étvágyam, és semmi sem izlik... Szerintem már laposabb a hasam, mint terhesség elött, a 10.dik hétben vagyok.
2013. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia! Én 7+1 napos vagyok, az émelygés hullámszerű nálam. az étvágytalanság szintén jellemző. volt nap amikor egy kiflit tudtam mindössze legyűrni. Most már próbálkozom többször kevesebbet, amikor úgy érzem na most menne, akkor eszem. csak sokszor van olyan,hogy elképzelem megbírnék enni valamit,és mire elkészítem már nem kell:( én is ettől félek , hogy nem lesz így baja a babának? bár ahogy olvasom, sokan vannak így az elején. Boldog babavárást Neked is:)
2013. nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Remelem nem lesz baja a babanak. Majd ha megyek a dokihoz jovoheten, rakerdezek hogy mit lehetne tenni. Amikor erzem hogy tudnek enni akkor gyorsan megkenek egy kenyeret vagy gyumolcsot eszek. Este a legrosszabb. Boldog babavarast mindenkinek!! Azert irjatok ha van valami fejlemeny!!!:))
2013. nov. 1. 11:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Hidd el ettől nem lesz baja, van aki végig hány sőt van akit be kell fektetni kórházba vészes hányás miatt (ott is inkább az anya érdeke miatt). teljesen normális az elején a rosszullét az étvágytalanság, baj csak akkor lehet, ha naponta többször hánysz és mindent még a vizet is, mert ilyenkor kiszáradhatsz. Nyugi a baba mindent elvesz tőled ami kell neki. Én most már örülök, hogy nem volt étvágyam, mert legalább az elején nem híztam :) Van aki meg folyton eszik és 4-5 kg hízik az első trimeszterben.
2013. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a jobbik verzió. :) Most én is étvágytalan vagyok, nem kívánok semmit, nem esik jól semmi. Csak akkor eszem már valamit, ha nagyon muszáj. Első babával meg szó szerint zabáltam, nem bírtam abbahagyni az evést. A kettőt összevetve a mostani helyzet sokkal jobb. :) A szervezetedből a baba elveszi ami neki kell, emiatt ne aggódj! Jó babavárást kívánok!
2013. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8 hetes vagyok, semmit nem kívánok, viszont ha nem eszem hányingerem van. Az egyetlen dolog, amit jó ízűen megtudok enni az a szendvics salátával, paradicsommal. Amit legyűrtem elmúlik a rossz közérzet, szédülés. Viszont ezt 2 óránként kell megtennem. Nyitok egy pékséget, s csak kiflit, zsömlét fogok gyártani :)
2013. nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes vagyok és szintén ez a probléma, emellett epét hányok, de nem mindig. Ha valamit megkívánok esetleg azt is kihányom. Most a főtt krumplival próbálkozom, hátha .. Azt mondta az orvos amíg van rosszullét addig baj nem lehet ;) (de általában a 12. hét után sokaknak elmúlik a rosszullét)
2014. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!