Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én debreceni 25éves 8hetes...

Monayka kérdése:

Én debreceni 25éves 8hetes terhes vagyok. Tudnátok ajánlani egy jó és olcsó szülésznőt s egyáltalán tanácsokat adni? Tanácstalan vagyok nagyon. Munkanélküli nő vagyok, párom dolgozik, kevés pénzt kap. Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 21:09
 1/9 Jégtánc ***** válasza:
Nincs tb-d?
2013. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is debreceni vagyok.Nekem nem volt fogadott szülésznőm,csak orvosom.Miben vagy tanácstalan?
2013. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van TB-m,de mivel munkanélküli vagyok még nem tudom hogy meddig vállalja át helyettem az állam s hogy mikortól kell nekem fizetni.Mivel első terhességem élem meg s félek s még védőnőm sincs ,elég tanácstalan vagyok.Nem tudom kihez fogok tartozni,körzetileg mondtak valakit de akkor tudtam meg a terhesség tényét s emiatt a boldogságtól nem nagyon figyeltem a nőgyógyász szavaira.Nem tudom hogyan fogadhatok szülésznőt s miképpen kell eljárni s mikor kell neki fizetni.Lehet butának tűnök pedig csak tapasztalatlan vagyok
2013. márc. 6. 22:42
 4/9 Jégtánc ***** válasza:

[link]


ezt találtam.Itt megtudod nézni melyik védőnőhöz tartozol.Szerintem hívd fel őket holnap.Többet tudnak segíteni

2013. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket.A türelmetlenség nagyúr,szeretnék mindent jól csinálni s nem félni ,csak még nem tudtam elindulni az úton a vizsgálatok felé hogy megnyugodhassak.
2013. márc. 6. 22:58
 6/9 Jégtánc ***** válasza:
Persze, megértem:)Ha lesz tb-d akkor a szülés ingyenes.
2013. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha lejár a munkanélkülit, akkor az önkormányzatnál kell igényelni az FHT-t es a tbd fizetését is. OFF Ilyen anyagi helyzetre hogy mertek gyereket vállalni?
2013. márc. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok megszakítást végezni,mert ha nem sikerül újra teherbe esni...Nincs időm várni a megfelelő anyagi helyzetet,jön a baba s remélem ,marad is:-)Hiába vagyok tanult,állást nem sikerült szereznem,még takarítani sem vettek föl.Szerintem egy gyermek felnevelése,kevés pénzből is megoldható,csak szeretet legyen.Hiába lennénk gazdagok,ha nem lenne kivel megosztani.
2013. márc. 7. 08:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2018. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!