Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mindjártmegjön érzés, ha...

A mindjártmegjön érzés, ha nem követi vérzés, mindenképpen babára utal?

Figyelt kérdés
Már egy hete tart, plusz feszül a mellem és fáj, tegnap éjjel rosszul voltam, szurkál a hasam alja, 2 hete volt pici barnázásom, most kéne megjönnie, de semmi, a tesztek viszont negatívak...
2013. nov. 1. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

milyen mindjárt megjön érzés? xdd

ha a teszt negatív nem vagy terhes.

talán inkább összeszedtél valami betegséget.

2013. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom pasi vagy, azért köszi a választ.
2013. nov. 1. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Vagy lehet, hogy később fogant. Ha 1 hét múlva sem jön meg és a teszt még mindig negatív akkor irány a dokihoz. van akinél csak később mutatja ki a teszt. Én 2 naponta tesztelnék, hátha :)
2013. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem!

Főleg ha ennyire nagyon akarod a babát, a várakozás miatti stressztől is késhet, vagy hormonproblémától, cisztától stb.

Ha a teszt negatív és most kellene megjönnie, akkor valószínűleg nem vagy terhes.

2013. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem vagyok ráfeszülve a témára, sőt.... úgyhogy nem hiszem hogy a stressztől késne. Bőven ráérek még gyereket szülni. Nem gyanakodtam semmire a barnázásig, azóta viszont a létező összes terhestünetet produkálom magamon... volt egy pozi tesztem, de pár órával később eltűnt róla a második csík, azóta meg nega minden. Na mindegy, várok tovább, valami lesz :)
2013. nov. 1. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!