Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okt25. -én volt az aktus...

Bogyó88 kérdése:

Okt25. -én volt az aktus azóta nem védekezünk! Eddig is csak úgy védekeztünk, h. mielőtt elment, kivette. Most 4. -én kellene megjönni a mesimnek, és már a mellem is fáj, gondolom megjön. Lehet h. nem sikerült vagy még nem érzékeli a szervezet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Minimum 2 hét kell a tüneteknek, a fogantatásnak. Még 4-vel sem telik el a kéthét, nemhogy most. Nem a baba miatt fáj a melled, hanem mert menstruálni fogsz.
2013. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én vagyok akkor az ellenpélda . teljesen tisztába vagyok vele melyik eggyüttlétünk után fogant a babánk!!! ugyanis az eggyüttlét után 3 nappal már tudtam terhes leszk.fájni kezdett a derekam ... a mellem ... a hasam mintha megjönne ...folyásom lett ....a beágyazódáskor meg begöcsölt a hasam pár másodpecre ....utána vártam vártam ..és pozitiv teszt :-))) sok sikert .. vannak nők akik igenis ha ismerika testük jelzéseit akkor nem lehetetlen észre venni :-)) minden jót kivánok
2013. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
énis tudom melyik együttlétünk után estem teherbe. Nálam mensi után 1 nappal együtt voltunk a párommal (ez volt szombaton) vasárnap délután pedig darabosan jött belőlem a vér kb. 1 órán át. És következő mensi már nem is volt. Most a 21. hétben járok
2013. nov. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!