Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek ESPIRO VEKTOR 4...

Van valakinek ESPIRO VEKTOR 4 babakocsija? Milyen használatban?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk van Espiro Vector 4 light. Alapvetően jó, a kerekei szuperek. Ami roszz benne, hogy a kar nem fordítható át (de a sportrész már két irányban rátehető) és alul nagyon kicsi a tárolója, de nem csak kicsi, hanem szinte bele se lehet tenni semmit, mert úgy van megcsinálva. Meg a mózes része (még csak ezt használjuk) talán kicsit szűk, de nincs összehasonlítási alapom, nem tudom h a többi kocsi milyen széles.
2009. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen babakocsink van igaz még nem használtam,mert még van 2 hetem a szülésig,de én eddig csak jókat hallottam róla!Itthon ahogy tologattam szerintem is egész jó!Az hogy az aljába nem lehet pakolni engem nem zavar ez csak ilyen magyar divat,hogy jól megpakoljuk a babakocsi alját!Külföldön ez egyáltalán nem divat!Amúgy az is tök jó benne,hogy könnyű így ha fel is kell emelnie a kismamának a kocsit legalább nem tojik be az erölködéstől!!!!!!
2009. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mi tegnap vettük meg, igaz elég korán mert csak január végén születik a babánk. Remélem nem bánjuk meg.
2009. nov. 15. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!