Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakran voltatok/vagytok...

Gyakran voltatok/vagytok betegek terhesség alatt? Antibiotikumot ki kapott? Aki egyáltalán nem volt beteg, mik a titkai?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok, sajnos tul vagyok egy antibiotikum kúrán, a baci a torokbol eltunt de iszonyatosan kohogok és már nincs gyogyszerem,de már nem is szeretnék. El vagyok keseredve hogy ilyen hamar gyogyszerrel inditottam a terhességet.

2013. nov. 2. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En 29 hetes vagyok, hala az Istennek meg nem voltam beteg. Titok ? kulonossebb nincs, de minden reggel iszok forro teat citrommal es mezzel.
2013. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem irni , hogy nagyon sok gyumolcsot eszek, de legfokepp citrusfeleket.
2013. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem voltam beteg,kivéve egy náthát,az is a végén kapott el,szülés előtti napon gyógyultam meg(márc. legeleje).Minden nap mandarint és narancsot ettem mert nagyon kívántam,na meg a mézet is..talán ennek köszönhetem.
2013. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A 8.-héttől a 16.-ig folyamatosan kiújulo tuszosmandula gyulladásom volt. 5 fele antibiotikumot szedtem be a nyolc het alatt..... En is borzasztóan aggódtam, de szerencsére semmi gond nem lett. Az egyetlen "mellékhatás" az lett, amit anno a nőgyógyászom is mondott, hogy mivel a gyerekem megkapta a baktériumokkal együtt az ellenanyagot, amit a szervezetem termelt es az antibiotikumokat is, soha nem volt semmilyen felső légúti betegsége.
2013. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem voltam beteg egyszer sem a terhességem alatt.

Nincs titok. Amúgy sem szoktam beteg lenni, néha 1-1 orrfolyás, köhögés és ennyi.

Terhességem alatt jobban odafigyeltem, h ne fázzak meg. Eleviten kívül semmiféle vitamint nem szedtem. Télen pedig teát ittam.

2013. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az első terhességem alatt mindent elkaptam,nátha,mandula gyulladás,fül gyulladás(de olyan szinten ,hogy a végére szó szerint süket lettem)Itt természetesen szedtem az antibiotikumot is.A második terhességemnél viszont semmi bajom nem volt még egy kis megfázás sem,pedig ugyan úgy tettem mint az elsőnél
2013. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

13. hétben vagyok, az elmúlt egy hónapban huzamosabb ideig voltam egy légtérben lázas influenzással (férj, egy hétig kínlódott, ágynyugalmat igényelt), vírusos fosós-hányóssal (szüleim, egy hétvégét nálunk töltöttek), masszív orrfolyós (főnököm, egész héten egy légtérben).


Nekem az égvilágon semmi bajom nincs. C-vitamin szedek, ha épp eszembe jut, de ezen és a folsavon kívül semmit. A cégnél is a fél csapat beteg, nekem még náthám sem volt.


Mondjuk alapvetően nem vagyok beteges típus.

2013. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia.4hónapos terhes vagyok de már 3szor volt herpeszem ez idáig.1megfazas és esténként szétszakad a fejem.Próbálok sokat inni és zöldségeket gyümölcsöket enni de nemtudom már mi lesz így.Amúgy gyógyszert nemszedek,proballom elviselni a fájdalmat
2013. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Julie S ***** válasza:
Sok D és C vitamint szedtem (amikor nem, akkor meg nyár volt :)). De pont a szülés előtti napokban sikerült megfáznom, viszont aránylag hamar meg is gyógyultam. Gyógyszert nem szedtem rá (sosem szoktam).
2013. nov. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én több mindent is elkaptam eddig (most vagyok 30 hetes), szerencsére mind vírusos volt, de terhesség előtt ilyeneket sose kaptam el. Pedig csomó vitamint szedek, pihenek, amennyit bírok, mégis. Doki szerint normális, hogy ilyenkor nem működik olyan jól az immunrendszer.
2013. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!