Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakran voltatok/vagytok...

Gyakran voltatok/vagytok betegek terhesség alatt? Antibiotikumot ki kapott? Aki egyáltalán nem volt beteg, mik a titkai?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok, sajnos tul vagyok egy antibiotikum kúrán, a baci a torokbol eltunt de iszonyatosan kohogok és már nincs gyogyszerem,de már nem is szeretnék. El vagyok keseredve hogy ilyen hamar gyogyszerrel inditottam a terhességet.

2013. nov. 2. 10:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A 39. héten szedtem össze egy szép kis hüvelygyulladást, előtte gombám volt. Amúgy nem voltam beteg terhesség alatt. Nyáron, 40 fokban nehéz megfázni :).

Amúgy is évente egyszer vagyok beteg. 10 éve nem látott orvos.

Talán ha a betegséget már akkor elkezded kezelni, mikor még nagyon az elején vagy, akkor jobb eredményt lehet elérni. De szerintem ez alkati dolog. Mindenkinek más az immunrendszere.

2013. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez második terhességem, és ideges is vagyok, mert amit végig kínlódtam az elmúlt hónapban.... kb7-8 hetes vagyok csak,és szerdán kell mennem dokihoz. Egy örökkévalóságnak tűnik ez 3 hét mire visszahívott... Szoptattam az előzőt 2 évig ,és rendszertelen mensi melett utána rögtön terhes lettem, tehát nem tudom pontosan mikor fogant. 3 héttel ezelőtt még azt mondta uh alapján a doki 3-4 hetes...Ott kezdődött, hogy megműtötték a kezem alagút szindrómával, majd 3 napra műtét után kiderült jön ketteske:-).. Megijedtem, de mondta a sebész nem lehet baj, mert csak lidokaint kaptam műtét alatt, lábadoztam majd sikerült megfázni brutál, aztán épp hogy kilábaltam, felfáztam. Sajnos ez visszatérő probléma volt előző terhességnél is. Erre kaptam Monural port.., majd tegnap éjszaka elrontottuk a hasunk, férjem is egész éjjel a wc-re rohangált, meg én is... :-( még csak ötletünk sincs mit ehettünk ami nem volt jó... Közben 0-24 ig brutál hányingerem van... egy kicsit sok... De a kicsi aggódás mellett én nagyon bízok abban, hogy a picikém nagyon jól védve van, akármit is kell végigszenvednem. Ő elveszi magának amire szüksége van. Szedem a folsavat, c vitamint,de komolyan egy pohár víztől is hányingerem van, ilyenkor azzal vigasztalom magam, ő biztos nagyon jól van ha ennyire szenvedek... Kitartás kérdező! Jó egészséget!
2013. nov. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!