Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik több hétig voltak - akár...

Akik több hétig voltak - akár szülés előtt közvetlenül, akár a terhesség alatt - kórházban, mivel ütöttétek el az időt?

Figyelt kérdés
Gondolom wifire nem kell számítanom egy kórházban, de még televízióra sem....
2013. nov. 2. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 3 és fél hétig voltam kórházban a terhesség alatt,Igazából az első pár nap elég rossz volt ,aztán feltaláltam magam.Mondjuk minden nap többen jöttek be hozzám így viszonylag gyorsan ment az idő mellette mentem a vizsgálatokra,kajáltam,olvastam és a szobatársakkal beszélgettem.
2013. nov. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Tvt lehet bevinni.
2013. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En 3hetet voltam kórházban szülés előtt bennt fogtak plusz tulhordas, csaszar stb igy röpke 23napot töltöttem bennt! Ujsag, konyv ha van laptop amin filmet is tudsz nezni vagy vmi ligikai játékot letolteni! Nalunk sem volt tv ha pedig internet akkir vannak jó "csomagok" a tel.szolgaltatotol igy tekefonon is tudsz netezni!
2013. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy van wifi a közelben, ne zárd azért ki teljesen :)


Pl. én csak látogatóban voltam, de aludt a kis beteg, ezért leültem telefonozni. Mit ad isten valahonnan fogott wifit (a beteghordó szerint a szemben lévő egészségügyi egyetemét fogtam).

Azért egy próbát megér. Tv sokszor van, de ha nincs, akkor esetleg könyv, vagy újság. Ha van akkor valamilyen táblagép filmekkel.

2013. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem filmeket fogok letölteni és azokat nézem majd laptopon.
2013. nov. 2. 21:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja meg viszek olvasni valót is.
2013. nov. 2. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!