Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan lányokat keresek akik...

Olyan lányokat keresek akik 20 éves kor alatt estek teherbe. Megtartottátok? Szülők hozzáállása? Környezetek mit szól?

Figyelt kérdés

Történetekre vagyok kíváncsi!

Beleértve azt is ha elvetettétek!

Kíváncsi vagyok.Előre is köszönöm mindenkinek!



2013. okt. 23. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
en 18voltam de terveztuk ossze hazasodtunk most 2eves es jon a masodik baba :)21vagyok most,tobb fiatal anyukat ismerek de mindenkinek kb igy alakult ahogy nekem :)
2013. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Szia,én 15 évesen ismertem meg a férjem,jól elvoltunk én közép iskolába jártam o dolgozott van köztünk pár év:) épp betöltöttem a 17 et ea kiderült h terhes vagyok...egyértelmű volt h megtartjuk anyueknak nem tetszett,ki is dobtak minket...mivel 16 éves korom óta együtt éltünk,szintes házban laktunk anyueek fenn mi lent,ez persze azt is jelentette h én foztem mostam takaritottam plusz suli és persze mint nő voltam itthon.iígy vettünk egy házat és elkotoztunk össze hazasodtunk és elmentem magán tanulónak a 11 ik második félévet már otthon csináltam közben májusban szultem,(8 án és 16 án vizsgáztam ) épp h volt időm :) se a férjem partner volt mindenben:) o most is dolgozik és gyerek mellet meg lett az érettségim info szakon:) es jogsit is szereztem,és a lányunk már másfél éves:) és úton a teso akit februárra várunk:) nem mmondom h könnyű volt de meg lehet csinálni!!!szal hajrá!!!ha a parod szeret akkor meg tényleg nincs min félni!:)
2013. okt. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én nem voltam még 20 éves, amikor megszületett a kislányom!

Ma már 24 éves lesz!

Mindenki utált érte, és folyton azt mondták: El kellene vétetned ezt a gyereket.

Minek neked az a gyerek?

Persze, amikor megszületett, akkor az én lányom volt a legédesebb, legszebb baba!

Akkor már nem kérdezték, hogy miért nem vétettem el!


Aztán született egy öccse, akkor meg azt mondta rám az anyósom, hogy úgy szaporodtok mint a nyulak!

Háát...

Mindegy is, ma már Ő is 22 éves lesz!

Mondjuk a két év kor különbség, nem tudom miért volt neki probléma, hisz van ahol másfél év van csak!

2013. okt. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
A gimiben egy évfolyammal alattam volt egy éltanuló lány, aki mindenkinek minden szempontból példa volt. Érettségi évében teherbe esett, 6 hónapos volt, mikor érettségizett. Februárban titokban férjhez is ment (azért titokban, mert ha kiderült volna, nappalin nem is vizsgázhatott volna). A vizsgái sikerültek, felvették a Zeneakadémiára, ahol halasztott. A Zeneakadémiát végül elvégezte, és már 4 gyerekük van. Nagyon boldogok.
2013. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 -Barbara- válasza:

Szia!

Én 22 éves vagyok.Szeptemberben kétoldali petefészek gyulladást állapítottak meg nálam.Az erre felírt gyógyszereket be is szedtem!A panaszaim nem enyhültek így ismét orvoshoz mentem,aki megállapította hogy 7 HETES TERHES VAGYOK és hogy, szeptemberben estem teherbe,amikor állítólag gyulladásban voltak a petefészkeim,és a fogamzásgátlót is rendszeresen szedtem!!! tehát FÉLREKEZELTEK!!! A sok felírt gyógyszer és a fogamzásgátló miatt elvetéltem,ABORTUSZRA KELLETT MENNEM! Soha senkinek nem kívánok ekkora fizikai és lelki fájdalmat!!!örök életedre megjegyzed az ilyet! Tehát ha teherbe esel és az abortuszt fontolgatod olvass utána,és jól gondold át! ha meg babát szeretnél 20 éves kor alatt mindenképp a szüleid véleményét is figyelembe kell venned,hisz te még 'gyerek' vagy! ha ők segítenek,támogatnak,akkor hajrá.Persze azért 14-16 évesen ne szülj gyereket mert elcseszed az életed,hiszen egy baba nagyon nagy felelősséggel jár!

2013. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

en 19 eves multam mikor megszuletett a kisfiam,most mar 4 eves elmult. megtudtak a szuleim,nem volt nagy cirkusz,de nem tetszett nekik.meg varhattunk volna,meg edesanyam felhozta az abortuszt is,de en kitartottam a mellett hogy megszulom es felnevelem. mara mar egyik szulo sem mondja hogy miert lett. imadjak az unokat,o a szemuk fenye,es en sem bantam meg.a fiam az eletem,es igy is marad orokre. sok sikert !

24/L

2014. febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!