Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lesz valami baja a babámnak...

Lesz valami baja a babámnak ha 20-22 órán keresztül nem eszek?

Figyelt kérdés

Ma 11kor ettem de egész nap nincs étvágyam.este 6 frle kihánytam amiég a gyomromban volt. Most megpróbáltam enni a baba miatt de 3 falatnál több nem ment le a torkomon. Lkaphattunk valami nyavalyát mert a férjemnekeg hasmenése van.

23 hetesek vagyunk


2013. nov. 3. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A babák nagyon jól bírják a strapát! Ennyitől még nem lesz baja. Bunkó példa, de Afrikában micsoda éhínség mellett szaporodnak! Csak nyugi! De ha továbbra sem tudsz enni, akkor menj el orvoshoz!!!
2013. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én elkaptam egy calici vírust a 19. héten, 3 napig alig ettem valamit, amit mégis, azt kihánytam. Fogytam 2 kilót. A baba növekedett szépen tovább, elvégre ő a tartalékból is kiszedi, amire neki szüksége van.
2013. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja ,a baba elveszi a te tartalékodból amire neki szüksége van. Érdemes azért dokihoz elmenni, hogy biztosan ne olyan fertőzés legyen ami átjuthat a babához. (inkább csak óvatosságból) A folyadék fogyasztásra figyelj nagyon, főleg magad miatt, de a babának is szüksége van rá. Valami jobb ásvány vizet fogyassz amiben többféle ásványi anyag is van, ezek nagyon fontosak hasmenés és hányás esetén. Kortyonként fogyasszad vagy kiskanállal, de feltétlenül próbálj meg minél többet elfogyasztani. Nekem nagyon bevált hasmenés, hányásra a fokhagyma, 1-2 darabka mézzel. (olyan hányingerre amit nem a terhesség okoz ha nem betegség) 39hkm
2013. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!