Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem érzem még mocorogni...

Miért nem érzem még mocorogni a babámat 20 hetesen?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha első baba, akkor lehet hogy még nem tudod pontosan mit kellene érezni, és azt hiszed, hogy csak a belek mozognak mint máskor is. Ha esetleg túlsúlyos vagy, az is megnehezíti az érzékelést félidősen. Légy türelmes, még egy-két hét, és érezni fogod.
2013. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mellső fali lepényem van és igazán csak a 21. héttől kezdve érzem a kisfiamat. Biztos vagyok benne, hogy maximum 1 vagy 2 hét és érzed majd a babád mocorgását minden nap :) 25 hkm
2013. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kb. 20 hetes voltam amikor éreztem kérdezte is mindig a védőnő hogy érzem már?Nem nagyon tudtam mit kell érezni hiszen még nem voltak akkora rúgások 20 hetesen de első babánál sokan nem tudják. Most visszagondolva már éreztem hamarabb csak nme tudtam hogy az az érzés az..
2013. nov. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Nekem hátsó fali lepényem van. Tőlem is kérdezgeti a védőnő hogy még mindig nem érzem? És kicsit idegesít is mert 1 ismerősöm is terhes és ő már 18 hetesen érezte a rugdosódást,és azt is tudta hogy fiú vagy lány lesz. Én meg megkérdeztem az orvost hogy meg tudja e már mondani 17 hetesen és rávágta hogy persze. Először mondta hogy "kislány,aztán gyorsan rávágta hogy kisfiú....úgylátszik"
2013. nov. 4. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:
ne aggodj. 21hetes multam és mostmar biztosan tudom hogy ő mocorog. első baba melső fali lepény de rugást csak pihenéskor érzek amugy ilyen hejezkedés szerü bélmozgast éreztem eddig . eddig is éreztem vmit kb a 15.ohéttöl de csak most tudom biztosra. de semmi pillango vagy ilyesmi. a rugásokat is ilyen pukkanásnak vagy mikor lüktet egy nagy ér csak erösebb. na ilyesmit érzek. az érdekes hogy néhány rugás látszik pihenéskor beremeg a pocakom de belülről nem érzem akkoranak.
2013. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!