Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen estére isszonyatos...

33 hetesen estére isszonyatos keményedések és jóslók, mellé szeméremcsont-fájdalom, "mindjárt kiesik a baba" érzés, mi történhet? Ugye még marad a baba?

Figyelt kérdés

Múlthét csütörtökön voltam dokinal, mert nagyon nyomott a baba es a fajasok-keményedések miatt. A méhszájam zárt. Pihenést mondott, mindig azt mondja, hogy még többet, pedig pihenek!

A 4 évesen oviba hordásán kívül szinte semmit nem csinálok! A párom mindenben segít, csak még holnap kell vinnem a lányt es már nem , mert tudja ő vinni!

Most fordultam az ágyban és sírok úgy fáj a szeméremcsontom!


2013. nov. 4. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom nyom a baba.

A terhességek nem egyformák, és nekem személy szerint az a tapasztalatom (három után), hogy mindegyik egyre nehezebb és "tünettelibb".

Ennek ellenére szépen kihordtam mindegyiket, a harmadikat még túl is hordtam, pedig a 24. héten bent akartak fogni kórházban pihenésre a görcsök miatt.

2013. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Csütörtökön töltöm a 35. hetet. Én is ezt érzem csak annyi, hogy ki vagyok nyílva kívül- belül. Sok magnéziumot kell szednem és szigorú fekvés.( a magnéziumot és az ágynyugalmat 1 hónapja elrendelték) Betartottam a pihenést és mégis tovább tágultam. Az én párom is mindenben segít nekem. A nyákdugó ( vagy egy része) távozott pár napja azóta romlott a helyzett. Egyfolytába hányinger, hányás, és egyre gyakoribbak az éjszakai görcsök. Kitartást minden jót, egészséget, boldog babavárást kívánok neked!
2013. nov. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!