Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoptatós melltartó gondok....

Szoptatós melltartó gondok. Nagy méret, elérhető áron?

Figyelt kérdés
Hol lehet nagy méretű szoptatós melltartót venni viszonylag olcsón? Tehát nem a tízezres kategóriába? A méretem 110C, ami valószínűleg nőni fog még, hiszen még csak a 24. hétben vagyok.
2013. nov. 6. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
a héten egy db-áras HÁDA-ban láttam 85 CC nagyon jó minőségű szoptatós melltartót, új állapotban. (tuti nem volt használt) 750 Ft volt. én megvettem volna, de nekem nagy lett volna... amúgy én 75B vagyok, és így hogy már beállt a cici és a tej, 80B melltartó elég... az első időben azért mondjuk nagyobbak voltak a cicik, de akkor még össze-vissza evés volt. a 80 is azért, mert híztam a hátamra is egy picinykét :)
2013. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy átlagos méretű, csak a kövérség miatt kell nagy körméret, szinte bárhol kapsz. Én a valentinben vettem mindig, de nekem 90 I kellett.
2013. nov. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is max. a körmérettel lehet baj, C-s melltartók mindenhol vannak. Nézz körül Triumphból biztos van (vannak outlet üzletek), neten, vaterán is érdemes nézelődni. Vagy nézzél sima sportmelltartó fazonokat, abból is van lecsatolható, vagy át lehet alakíttatni. Én 85D-E vel indultam, most már 85G-set kellett vennem, na olyat tényleg nehéz volt találni.
2013. nov. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vettem a CundA-ban (azt én ne szerettem), a kedvenceimet a Triump outletben. Több helyen olvastam, hogy a Tescoban is lehet kifogni jót jó áron.
2013. nov. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
H&M-ben is nezd meg. Ott vannak nagyobb meretuek es nem horror aron.
2013. nov. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket. igen, tudom a körméret a kérdéses, de utána nézek az említett helyeken :)
2013. nov. 7. 11:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Kínaikban is egész jók szoktak lenni
2013. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!