Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ilyet csinálni?

Lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
nem szeretnék magán dokit fogadni, hanem kórházba van egy szimpatikus doki akihez mindig mentem az éves szűrésekre és terhesség alatt is hozzá akarok, de nem magánba hanem úgy a kórházba amikor rendel. viszont azt lehet, hogy én nála akarok szülni?
2013. nov. 7. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy mázlid van, és éppen ő az ügyeletes, vagy muszáj lesz felfogadnod. Szívességből nem fog bemenni levezetni a szülésed...
2013. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az elso irja!
2013. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele, hogy vállalja-e, hogy csak a szülésre fogadnád fel, de ennek is lenne természetesen valamiféle díjazása. Már ha egyáltalán a ti kórházatokban van lehetőség, hogy egy éppen nem műszakban lévő orvos bemenjen szülést levezetni. Ha ez tilos, akkor persze semmi értelme csak erre külön felfogadni, max. ha programozott császárra vagy indított szülésre kerülne sor a végén.
2013. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetni biztos lehet de ingyen azért nem várhatód, hogy pont pihenő napján bemenjen és levezesse a szülést.
2013. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem persze, nem ingyen gondoltam
2013. nov. 7. 22:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Èn is így hoztam össze, terhesgondozásra, vizsgálatokra sztk-ba járok hozzá. Szülésre meg felfogadtam.
2013. nov. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!