Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Torok fájásra mit lehet...

Torok fájásra mit lehet szedni terhesen? Nincsen mandulám, de nagyon ég a torkom és néha már elviselhetetlen. Más bajom nincs.26hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
torokfertőtlenítő tablettákat, Neo-angin stb... nyugodtan szehetsz!
2009. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gargarizálj sós vízzel és egyél sok akácmézet, feketeretket (bár lehet, hogy picit "szeles" leszel tőle) és C vitamint. Szerintem - ha kibírod - gyógyszert ne szedj be. Jobbulást kívánok és boldog babavárást!
2009. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Homeogen9 homeós szer nekem nagyon bevált. Ha bírod a fokhagymát, törd össze, keverd el mézzel, hagyd kicsit állni és kanalazd el. Nagyon jó természetes antibiotikum, aminek nincs mellékhatása (esetleg a szaga).
2009. nov. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a doki a citromos strepsils mondta, hogy lehet torokfájásra, meg kamillás gargalizást.
2009. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok. Rengeteg mézes teát iszom.de sajnos sokszor be van gyulladva a torkom még nyáron is.
2009. nov. 16. 17:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Tantum Verde torokfertőtlenítő spray, nekem nagyon jól bevált! Van belőle cukorka is, de a spray az hatásosabb! És ezt kismamáknak is lehet használni.
2009. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A dokim nekem is a tantum verdet ajánlotta, mert nem használtak a természetes gyógymódok sajnos. De a tantum verdétöl hamar helyre jöttem
2009. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A Tantum verde spray, vagy oldat, vagy glukosept!

SEMMILYEN SZOPOGATÓSAT NEM SZABAD!!!!

Dr.Vali

2009. nov. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ha homeopátiás szer is jó itt megtalálod a megfelelőt:

[link]

És terhesek, csecsemők is szedhetik. Nem drágább, mint bármely más vény nélküli, nem homeós szer.

2009. nov. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim Strepfen szopogatós tabit adott...
2009. nov. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!