Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba honlapokon hogy kell...

A baba honlapokon hogy kell értelmezni a heteket?

Figyelt kérdés

Azt értem, hogy pl. a 15. hét az a 14+1 héttől a 15+0 hétig tart.

De vannak olyan oldalak, ahol hétről hétre írják a fejlődést, és azt hogy hány centi a baba. Na most, ha azt írják, hogy pl. a 18. héten a baba 15 cm, akkor az a betöltött 18. héten? Vagy a 18. hét közepén, 17+3 körül?


Most vagyok 16 hetes, 3 hete voltam utoljára uh-n, és 1,5 hét múlva megyek legközelebb, és nem tudom mekkora lehet a babám.


2013. nov. 8. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Néha szerintem össze-vissza vannak, épp ma akadtam fenn ezen én is. Egyébként szerintem a méretet betöltött hétre kell érteni.
2013. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ugye, hogy néhol ellentmondásosak a méretek?

Köszi a választ! :)

2013. nov. 8. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:

En pl ugy nezem, hogy jelenleg 30 hetes vagyok es a 31-dik hetet nezem mert maskepp nem stimmelnek az adatok. Amikor pl. te 16 hetes vagy akkor beleleptel a 17-dik hetbe es nezd azt. Szerintem igy a helyes.

Boldog babavarast!!!!

2013. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves #3, ezt a részét értem, írtam is:

"Azt értem, hogy pl. a 15. hét az a 14+1 héttől a 15+0 hétig tart.", csak azt nem tudom, hogy ha megadnak egy súlyt vagy magasságot, akkor az az adott hét végére érvényes? Tehát, ha a 30. héten X. cm a babád, akkor az X. hét hányadik napján? Vagy amikor betöltötted teljesen az X hetet?


Lüke vagyok, mi? :D

Köszi, hogy írtál, és nektek is jó egészséget kívánok!

2013. nov. 9. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!