Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék szőrteleníteni az...

Szeretnék szőrteleníteni az intim testájon. Mit tegyek, hogy ne viszkessen annyira, amikor kezd növogetni a szőrzet?

Figyelt kérdés
Eddig csak a bikinivonalon tettem meg de most, hogy 11 hetes kismama vagyok, úgy gondolom higiénikusabb, ha jobban leszedem. Főleg ilyen melegben? Mit gondoltok erről? Van valami javaslatotok, hogy ne legyen olyan kellemetlen?
2008. júl. 9. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Van erre krem.Borotvalkozas utani.Noknek.
2008. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

krémet nem nagyon ajánlanám babaváráskor,arra borotváld, amerre a szőr nő, és ne ellentétesen. akkor nem fog kipattogni és viszketni sem. én is így csinálom.

9 hetes

2008. júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!Ez a krém csillapítja a viszkető érzést, akkor is amikor nő a szőrzet?

Bocs, tesTTájon-t akartam írni, és növÖgetni-t:-)

Hű, de figyelmetlen vagyok!!!!

2008. júl. 9. 11:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem szoktak teljesen leszedni, es a borod nem szokta meg a strapat, de szeretned higiienikusabba tenni, akkor en is ket dolgot javasolok: vagy keress DM-ben after shave kremet noknek (veet, nivea, gilette!) vagy van inti testtaj szorenek megkurtitiasahoz szerkezet, pl. Babyliss, olyan, mint a ferfi hajvago, de nem az :)

Beallithatod, milyen kicsire akarod leszedni, es akkor nem szur, mikor kino, de megsem zavaro a surubb folyas miatt az osszetapadas, ilyenenk.

30 hetes kismama

2008. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én a teljes, csupasz intim gyantát ajánlom neked, én is azt szoktam kérni a kozmetikusomtól. eléggé fáj, kb 10 percig tart, de utána kb 5 hétig nagyon szép, nem viszket, csak egy picit piros lesz, de azt lehet kenegetni.


15 hetes kismama

2008. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen nekem nem volt bajom ha kentem ktemmelNezd meg lehet e terhesseg alatt tenyleg.De a borotva is szamit milyen.En kiprobaltam egy olcsot(ami hosszu tavon nem az,jobban megeri sokkal a jo fajta),Kipattogtam,fajt ahogy a bugyi hozzaert bekentem a kisfiam popsikremevel,es par ora mulva elmult.Nem volt itthon bor.utani.A gyanta ott igen faj.A bikini vonalon ki lehet birni.De kicsit birnod kell a fajdalmat.
2008. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!