Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi havi nőgyógyászati...

Terhességi havi nőgyógyászati vizsgálatra mennyire szoktál szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:

amennyire sikerült épp a pocak miatt

a dokim sose tette szóvá hogy hopp itt kimaradt . a tisztaság a fontos ha az megvan nem fogja nézni a kóbor szőrszálakat.

2011. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én az utolsó hetekben már egyáltalán nem borotváltam. Hatalmas pocakom volt és szinte lehetetlen volt hozzáférni ... Szülés előtt leborotváltam mert nem akartam, hogy ott csinálják meg bent. De elég macerás volt. Szerintem egy nőgyógyász látott már ilyet, bár én is zavarban voltam egy kicsit de úgy voltam vele, hogy biztosan megérti. A higiéniára mindig odafigyeltem, ez alap volt, szerintem is az a legfontosabb! :-)

3 hetes Tündérke anyukája

2011. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tükör segítségével a kád szélén ülve mindíg leszedtem előtte,persze biztos martad pár szőrszál,de nem szólt érte senki. :)Idősebb orvosom volt,szóval ő már látott mindent,ahogy legtöbb orvos,szóval ha borostásanvagy rövid szőrzettel mész oda akkor sem fognak szemrehányást tenni,hisz rengeteg idősebb hölgy jár oda,teljes harci pompában.Sőt sokan koszosan.Szóval ne érezd rosszul magad,ha nem sikerül mindíg teljesen toppra megcsinálni.
2011. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is le szoktam szedni teljesen, viszont a legutóbbi vizsgálat után hazaérve vettem észre egy nagyon kínos dolgot. Egy jó széles csíkot hagytam fent magamon, mert már nem láttam a pocakomtól. :))) Nem szóltak semmit, de elég ciki volt otthon visszagondolni rá. Azt hiszem én is a tükrös megoldást fogom legközelebb választani. :)
2011. szept. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27 hetesen már nem látok semmit, a szemem nem túl jó a tükrös megoldáshoz. Csak a lábamat szedem le meg a bikinivonalamat, bár a dzsungelt sem hagyom nagyra nőni, amolyan borostásra. A dokim nem mai csirke, látott már szőrös puncit eleget életében, régen nem epilálták csupaszra. Meg aztán vannak ilyen elvétett kisebbségiek is, akik még meg sem mossák, ha szét kell tenni. Látott már egy nőgyógyász ennél különbet is.
2011. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen! A férjem szokta leszedni hetente!
2011. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!