Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hete kb. nagyon fáj a...

Egy hete kb. nagyon fáj a combtő és ott alul is! Másfél hete már nyitva vagyok egy ujjnyira, a baba nagyon lent van +már távozott a nyákdugó! Szerintetek ez már a szülés jele lehet? 38+6 km!

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát lassan biztos kibújik. :D a tested biztosan a szülésre készül fel, de hogy mikor lesz ebből baba senki nem tudja, lehet holnap lehet 5 nap múlva. Bezzeg az én fiamat semmi nem csalogatja ki 39+4nap és még egy darab jóslóm sem volt. :D De ne félj a tied biztosan kibújik a jövőhéten!
2013. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az egész nyákdugó elment?

Van tágulásos vérzés?

Ez az egy, ami irányadó lehet.

A combtőfájás, az egy ujjnyi és a "lent van a baba" nem igazán számít, azzal hetekig is lehet húzni.


Ha van rózsaszínes vagy barnás folyásod, akkor elvileg 2-3 napon belül barnázol, mert akkor már tágulsz.


Amúgy én a 3. gyerekkel (amikor elvileg könnyen tágulsz már) egy ujjnyira voltam a 36. héten is, és 41+6-on szültem. A combtőfájás is az utolsó 2 hónapra volt jellemző, nyilallással, sőt én 2x össze is csuklottam, mert a lábam berogyott a nyilallástól. De ezek sajnos nem számítanak...

2013. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Távozott a nyákdugó,de hogy az egész e azt nem tudom!Bízom a holnapi fronthatásban! :-) 1-es:te semmi különlegeset nem érzel?Mikorra vagy kiírva és hol fogsz szülni?
2013. nov. 9. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában akkor kezdődik a tágulásos vérzés, amikor az egész elmegy.
2013. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
November 11-r vagyok kiírva, és semmit nem érzek. 2 hete néztek akkor 2000 volt a méhnyak értékem, de ezen kívül semmi nem utal szülésre, ctg rendben,vérnyomásom rendben, nem vizesedek, magzatvíz tiszta, méhlepény rendben, baba mocorgás rendben, jósló fájásaim nincsenek, nagy ritkán mensis görcseim vannak néhány másodpercig, de nagyon enyhék, éppen csak egy kis kellemetlenség, étvágyam rendben, cipőmet be tudom kötni stb. Szóval semmi de semmi panaszom nincsen. Frontra, teliholdra semmi reakciója a babámnak, jól alszok. De azért reménykedek, hogy most jön valami front és talán kibújik a tökmagom.
2013. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy hete legalabb nyitva vagyok bo egy ujjnyira, combtő fájdalom ket hete tart, baba beilleszkedve, nyakdugo elment, napu 1-2 óra 8-10 perces jóslókkal, 40+5 hetes vagyok,baba sehol, pedig a dokim szerint legkesobb tegnap meglesz:-D:-D:-D en is a mai frontban bizok, de szerintem ezt is tuleljuk egyutt:-D
2013. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyira jó olyan kismamák válaszát olvasni akiknek a babájuknak eszük ágában sincs kibújni :D Látod kérdező neked nagyon nagyon kell örülnöd, hogy legalább tüneteid vannak és van remény, hogy 1 héten belül kibújik a babád. Sajnos a tüneteidből senki nem tudja megmondani mikor, de legalább vannak tüneteid. Nagyon nagyon örömteli szülést kívánok!
2013. nov. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek!Én is hasonló jókat kívánok mindenkinek! Ti hol fogtok szülni?
2013. nov. 10. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!