Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a babájánál terhesség...

Akinek a babájánál terhesség alatt tágabb agykamrát láttak, nőtt később a tágulat? Ha igen, mekkora volt születéskor, volt szó arról, hogy korábbra hozzák emiatt a szülést?

Figyelt kérdés
Köszi szépen, kérem válaszoljon, aki érintett ilyen témában.

2013. nov. 9. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindkét oldalon tágabb volt, de idővel egyre kisebb lett.

Első babám, minden egyes vizsgálat után bőgve mentem haza.

Mondta a doki, ha nagyobb és nagyobb, akkor hamarabb kell szülni, mert kint megmenthető a baba.

Végül egyszer csak elmúlt a tágulat.

Állítólag ez szépen, fokozatosan felszívodik.

Ne izgulj, nem lesz gond.

Kitartás. Boldog babavárást.

2013. nov. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most tudtam csak megnézni a válaszod, köszi, hogy írtál! Nálunk második baba, ezért is ijesztő pluszban, mert ilyesmi probléma az idősebbiknél fel sem merült.

És emlékszel nálatok hányadik hétben derült ki, mekkorának mérték a tágulatot, meddig nőtt és mikorra múlt el?

Nálunk 28 hetesen, ezt egy kontroll uh megerősítette, 9,5 mm-t mértek. Egyenlőre csak annyit mondtak, hogy pár hetente, szóval kissé sűrűbben nézni kell, meg esetleg szülés után is, de én már most teljesen kivagyok :(

Nagyon örülök, hogy nektek jól alakult minden, annyira szeretném, hogy velünk is így legyen...

2013. nov. 14. 22:44
 3/4 ibolya84 válasza:
most olvastam amit ìrtàl vègèn is minden rendeben zajlott?nekem 20 hetesen talàltak 10mm vettek magzatvizet aggodom
2018. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kedves kérdező!Kedves Ibolya! Mi lett a vége a történeteteknek?
2021. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!