Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok van még esély...

Mit gondoltok van még esély hogy baba legyen?

Figyelt kérdés
A párom tegnap volt 5+4 hetes terhes és reggel elkezdett vérezni. Azonnal kihívtam a mentőt és bevitték a kórházba. Ott a nőgyógyász megvizsgálta, de nem volt valami segítőkész. 14mm-es petezsák látszódott csak. Visszarendelte 1-2 múlva. A vérzés gyengül. Semmi konkrétat nem mondott. Szerintetek mi lesz ezekután?
2013. nov. 10. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen hat hetesen. Fontos, hogy kapjon progeszteron tablettát. Minden nőnek ezt írják fel ilyen esetben, hogy ne vetélés legyen a vége. A 13. hétig kell szedni. Remélem ő is kapott, mert ha nem, az gáz. Mikor véreztem nekem sem láttak semmit, majd pár nap múlva mondta a doki az ultrahangon, hogy milyen jó, hogy elkezdtem szedni a progeszteront, mert a petezsák melletti nyálkahártya kezdett leválni.
2013. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem írt fel neki semmit. Akkor most mit csináljunk?? Az mennyire lenne baj ha holnap elmennénk egy magánorvoshoz és holnap kiíratnánk az késő lenne?? Vagy ma nem tudok recept nélkül venni?? Vagy mennyire befolyásolja ez az 1-2 nap hogy nem szedi???
2013. nov. 10. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gyengül a vérzés és nem darabos, akkor az jó. Én mindenképpen legkésőbb holnap felkeresnék egy normális orvost aki megvizsgál. Mindenképpen pihenjen sokat! Drukkolok!
2013. nov. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Semmi konkrétat nem mondott"

B+!!!! Akkor elé kell állni, és kérdezni!!! Jogotok van hozzá!!! Nem mond semmit, és ennyivel el is jöttetek???

2013. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!