Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üres petezsák miatt sajnos...

Üres petezsák miatt sajnos szükség volt a művi beavatkozásra. Van itt valaki köztetek, akinek volt hasonló problémája és utána egészséges babát szült?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Sjnaálom:( Hidd el sajnos ez elég gyakori, pont ugy ahogy a vetélés is. Ettöl még fog születni egészséges babátok. Jo ha tudod hogy legalább minden második nönek van élete során legalább egy vetélése, de ettöl még szül több egészséges gyereket is.
2013. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom. Velem is megtörtént már kétszer. Azt mondták természetesen lehet majd egészséges babám. Most vagyok 15 hetes terhes. Szerencsére eddig minden rendben. Ne add fel! Sikerülni fog!
2013. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Velünk is megtörtént. Műtét utáni negyedik menstruácio után lehetett ujra probalkozni. Egy ev mulva lettem megint terhes. Most 1 éves ;)

Ne izgulj.

Első hozzaszolo jol mondja, minden masodik nonek van vetelese csak sokan eszre sem veszik

2013. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velünk is ez volt első babával, aztán 2 hónap múlva megint terhes lettem jelenleg 39 hetes és 2 napos vagyok és nagyon várom, hogy már kibújjon. A második terhességem teljesen probléma mentes volt, picike vérzésem volt az elején, de semmi egyéb probléma nem volt.
2013. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia,sajnálom,nekem is volt 12.-héten vették észre,rá a 4. hónapban teherbe eshettem és terhes is lettem kislány lett 3-éves múlt,most a 2.babát várjuk 14 hetes vagyok.Minden rendben lesz fel a fejjel!!
2013. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem már volt egy gyermekem, amikor ez történt 3,5 éve. Azóta született még 2 egészséges gyermekem.
2013. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!