Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetesn nyom, lüktet, nhasoga...

11hetesn nyom, lüktet, nhasogat a hüvelyem, szemeremcsontom, ügyeletre elmenjek?

Figyelt kérdés
ma egèsz nap èreztem, nem folyamatos de elèg sokszor előjön, mozgàskor főleg
2013. nov. 11. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hu ilyen nekem is volt. ailyenkor még takarja a méhet a sz.csont és ahogy nő a baba meg a méhed nyomja a csontot. majd mikor kinövi a helyet akkor elmulik. sztem nem kell aggodni. tudom h rossz. nekem pihenéskor is nyilalt. pár nap utan mult el.
2013. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak nő a méhed, alakulnak a dolgok odabent. Ez lehet ilyen kellemetlen érzés, de nem jelent bajt. Esetleg szedjél magneB6-ot, valamennyit segít.
2013. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lienah ***** válasza:

Én még most is érzek ilyet, doki mondta hogy a méh és a méhtartó izmok tágulnak és attól "fájdogál"...

Védőnő szerint lehet olyan érzés is (legalábbis sok kismama mondta neki), mintha késsel szúrkodnának...

Jah és nekem van, hogy napokig semmi, aztán újrakezdi...

Szóval nyugiiiiii:)

16hkm

2013. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugi,nő a méhed :) Én ilyenkor magnerotot vettem be,akár 2 szemet is és lepihentem.Mostanában is szoktam már görcsölni,de a magnerot segít általában :) Boldog babavárást :)


32 hkm

2013. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!