Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két napja valahogy másként...

Két napja valahogy másként nyom a baba odabent. Kezd beilleszkedni talán? 36+2

Figyelt kérdés
Érzem, hogy a fejével mást nyom, mintha a csontjaimhoz nyomódna, és most épp a derekam is fáj.
2013. szept. 29. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

ezeket megelőzően nem volt valami nagyobb fájdalmasabb mozgása? Én is akartam kiírni kérdést ezzel kapcsolatosan, mert nekem tegnap óta máshogy mozgolódik, viszont nekem tegnap nagyobb görcseim voltak, ahhoz hasonlítanám amikor nagyon kellene wc-znem fura leírni de csak így tudom megmagyarázni és a fájdalmak közben mozgolódott azóta picit másképp, lentebb érzem őt mocorogni. De én még most töltöttem a 34. hetet.

Neked volt hasonló?

2013. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De volt nagy megmozdulása, viszont az 3 hete volt, amikor megfordult fejjel lefelé. :) Egy hete viszont feszeget a popójával fent, nem úgy rúgkapál, mint eddig, hanem feszeng szegényem. Kicsi a hely. :)
2013. szept. 29. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én akkor most éreztem azt amit te 3 hete. Bár már 2 hete lefelé volt kicsit fordulva, de azt mondják, hogy sokszor megfordulhat még addig.

Hú hát elhiszem, hogy már nem fér, én úgymond két héttel vagyok lemaradva tőled de már én is érzem, hogy szűkös neki főleg, hogy picit nagyobb babának mondják. És neked súlyt mit mondanak?

2013. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a te picid is most fordult be. :) Nem tudom, mennyi a súlya, itt azt nem tippelik, csak a hetet a méretek alapján.
2013. szept. 29. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:

én pont a 38. hetet töltöttem be, mikor világra jött a kisfiam, előtte kb. már két héttel azt éreztem, hogy szinte nem fér el... mintha rátapadt volna a hasam (kevés is volt a magzatvíz, kiderült UH-on) tényleg másképp nyomott ez idő tájt a gyerek...

de külön fejre vagy lábra nem - hanem összességében mindenére emlékszem, hogy feszített.

szűkös volt már odabent :)

2013. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen ez is lehetséges
2013. szept. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!