Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » PCOSOK! Akinek sikerült...

PCOSOK! Akinek sikerült teherbe esnie az folytatta tovább a Meforal tabletta szedését?

Figyelt kérdés

Én ma teszteltem halvány 2 csíkosat. Meforal 500 mg-os tablettát szedek.


Köszönöm a válaszokat!



2013. nov. 11. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, 14. hétig szedtem, fokozatosan hagytam abba. Az eredményeim rendben voltak diétával egész végig. Ismerek olyat is, akinek az állapota indokolta, hogy végig szedje. Teljesen egészségesek ők is. Szerintem egyéni kérdés, ki szedi végig és ki nem, szakemberre kell bízni a döntést.
2013. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Tehát akkor nem árt a babának?
2013. nov. 11. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
A 13. héttől fokozatosan kellett leépítenem, utána csak a szigorú diéta maradt. Havonta jártam ellenőrzésre, semmi gond nem volt, pár nap múlva szülök :)
2013. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem árt a babának! :)) a kiegyensúlyozatlan cukor/inzulin szint viszont nagyon is. Ezért kell erre nagyon odafigyelni. Gratulálok a teszthez! :))
2013. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Második válaszoló kisfiú vagy kislány lesz?
2013. nov. 11. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:
En 36 hetes vagyok es meg most os szedek 1/2 szemet a meforal 1000-bol. Sot en ha engedi a doki, akkor a szoptatas alatt is szeretnem, hogy a rendesen legyen tejem.
2013. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2013. nov. 13. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!