Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+3 hetes vagyok, alig bírok...

5+3 hetes vagyok, alig bírok enni, mert szinte mindentől undorodok, kilóban egyáltalán nem is híztam, de szemre mégis nagyobbnak látszik a hasam! Mint egy jóllakott napközis! Ez lehet a babavárás miatti folyamatoktól, vagy még korai lenne?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyobb, de csak átmenetileg, mivel ilyenkor a puffadás okozza azt, hogy megnő a poci. A baba még csak pár miliméter. :) Az még kicsit odébb van, hogy "babapocak" legyen. Vagyis lényegéban a "babavárás miatti folyamatoktól" van ez is, csak még nem pont a baba által a pocakodban igénybevett hely az oka.


Boldog babavárást! :)

2009. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok a kisbabához!Csak a felfúvódástól van a pocaknagyobbodás.Ez el fog múlni.
2009. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a felfújódástól nagyon hamar látszott a pocim, büszke is voltam/vagyok rá. :) 7kilót fogytam, nem volt étvágyam, hányni pedig csak 1x hánytam, azt is késő este.
2009. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen, azt gondoltam, hogy nem a kb 2 mm-es "óriás" bébim miatt nagy a hasam :) csak azóta nagyobb, mióta babás lettem. De akkor ez a puffadás miatt van. Köszi!
2009. nov. 18. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!