Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jónás nap, mindig menzi 1....

Ditti86 kérdése:

Jónás nap, mindig menzi 1. napjára teszi a csúcsnapot. Tanács?

Figyelt kérdés
Sziasztok! bocsi a befotlánkodásért :D én kiszámoltam a jónás napot, és mindig menzi 1.(most nov.06.)napjára teszi a csúcsnapot :( és most is akkor pontosan meg is jött, bár csak 2 napra és nem túl sok :)! Előtte napokon voltunk együtt ma nov.12 van.Megvizsgáltam a méhnyakat, tudom nem ajánlott, de nehéz elérni és elfordulóban van.Ez jelent valamit??? Nálatok hogy volt vagy van a jónás nappal? tanács?

2013. nov. 12. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanácsom, hogy ne figyeld, mert nem ér semmit! :) Mindent kipróbáltunk mi is, hőmérő, ovu teszt, jónás naptár, minden féle woodoo, aztán egy olyan napon fogant, amikor esélye sem lehetett volna! Felejtsd el, és legyetek boldogok, többet ér, mint amit most csinálsz, hidd el!
2013. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D lehet tényleg igazad van!
2013. nov. 12. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!