Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány pecsét kell a kiskönyvemb...

Hány pecsét kell a kiskönyvembe, hogy az ellátások, anyasági támogatás járjanak?

Figyelt kérdés
És erről a végén a doki ad igazolást vagy ki nézi a pecséteket?
2013. nov. 12. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miskolcon 4 pecsét kell, igen a kórházban kapsz igazolást hazamenetelkor.
2013. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a nő, aki terhessége alatt legalább négy alkalommal - koraszülés esetén legalább egyszer - terhesgondozáson vett részt; (az anyasági támogatás jogosultat akkor is megilleti, ha a gyermek halva született)

Az anyasági támogatás iránti igény benyújtása az „Kérelem anyasági támogatás megállapítására" című formanyomtatvány kitöltésével történik.

2013. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak egy támogatáshoz kell a négy pecsét a kiskönyvbe,mégpedig az egyszeri anyaságihoz

A kórház adja ki a záróval együtt az igazolást

Szóval a kiskönyved mindenképp vidd magaddal a kórházba amint szülni mész.

Nálunk mindenfajta papírt lekellett adni,amit hazainduláskor a többi,új papírral visszaadtak

Gondolok itt a házassági anyakönyvi kivonat,terhes kiskönyv és korábbi vizsgálatok papírjai.

Nekem minden egy kék pattentos mappában volt.úgy adtam oda.így el sem keveredhetett

2013. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hubilla ***** válasza:
51%

4 db. ORVOSI pecset.


(nem a vedonoe!!)

2013. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk már a területi védőnő adja ki az igazolást, mert változott a törvény, előtte a kórházban adták ki (de lehet hogy még mindenhol nem álltak át erre).

Nem 4 orvosi pecsét kell, hanem 4 megjelenés a terhesgondozáson. És mivel a törvény szerint a gondozást az orvos és a védőnő együttesen végzi, ezért mindkétféle "pecsét" elfogadható, a lényeg hogy összesen legalább 4 megjelenés legyen.

2013. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a védőnő adja ki az igazolást, és 4 orvosi pecsét kell. Holnap kapom meg tőle, ezért tudom :)
2013. nov. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nálunk is 4 pecsét kell és csak az ORVOSI számít bele.!
2013. nov. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6 Napja szültem..még a kórház adta ki nekem az igazolást
2013. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4 db orvosi pecsét kell az kiskönyvbe, nálunk az igazolást a védőnő adta ki, az OEP-nél kértem ki a szükséges formanyomtatványt még szülés előtt, így utána a párom csak bevitte az kitöltött papírokat!
2013. nov. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves 5ös, hogy megjelenik valaki a terhesgondozáson, azt az orvosi pecséttel tudja igazolni!
2013. nov. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!