Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen 59mm a babám. Nem...

13 hetesen 59mm a babám. Nem probléma hogy jóval kisebb az átlagnál? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig egy picit kisebb a szokásos magzati méretek táblázatban lévőknél. Szerintem ha amúgy szépen fejlődik, miért lenne baj? Esetleg később foganhatott.
2013. nov. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs benne, majd behozza a lemaradást. Még olyan kicsi, hogy nem lehet teljesen biztosra megállapítani. Ha a doki nem mondta, hogy nem jók a méretei, akkor ne agyalj ezen. Hasonlítgatni pedig nem kell a mérettáblázattal, mert minden gyerek más, az csak egy séma.
2013. nov. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia ne aggódj ha szépen fejlődik akkor minden oké :) nekem 11+5 hetesen azt mondták az uh hogy csak 10+6 nak felel meg 40mm meg is ijesztettek aztán meg ki derült hogy el mérték és mikor mentem a 12 hetes uh ra már 13 hetes volt a picurunk és 74mm :) úgy hogy ne aggódj nem minden baba egyforma és lehet hogy nem is jól mérték, ha jól és a doki nem mondott rá semmit akkor nincs miért aggódnod boldog baba várást!
2013. nov. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi 13 hetesen 59,6 mm-ek voltunk :)

szépen fejlődik,4D szerint ha így fejlődik végig akkor 3500 gramm körül fog születni.

Nagyjából be is tartja az ütemet,30 hetesen 1500grammra becsülték,ami a 4Ds táblázat szerint is annyi :)

32hkm

2013. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!