Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismami vagyok....

22 hetes kismami vagyok. Mikortol lehet hallani a baba szivvereset sztetoszkoppal?

Figyelt kérdés
2008. júl. 9. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztetoszkóppal? Szerintem nem azzal nézik, de már lehet a 20. héttől. Nekem a védőnő nézte meg.
2008. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

21 hetes vagyok, és két hete próbálkozom "meghalgatni" őt, de sajnos a bélhangjaimon kívül semmit sem hallok. Van egy várandós könyvem, abban azt írták, hogy a 18. héttől már lehet hallani. A kollégák azt mondták, hogy a tölcséres fonendoszkóppal könnyebb, de nekem azzal sem sikerült. Azért én nem adom fel, remek esti elfoglaltság:-)

2008. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem csak sztetoszkopom van. Azzal is lehet nezni bar mart tenyleg a korszerubb valtozattal a fonendoszkoppal nezik.



Hat nekem sem megy , en is csak a beleimet hallom :( De en sem adom fel :D

2008. júl. 9. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:
hát, a "nagy könyv" szerint a 26. héttől már ha a füledet a hasadra tudnád tapasztani hallhatod a baba szívverését. gondolom egy sztetoszkóp erre már jó lehet :)
2008. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van sztetoszkópom de nekem a férjem hallgatja a 18.hétől ugyanis én a saját szívemet hallom a babáét nem.Kérd meg a párodat ő tutti hallani fogja mert neked mondjuk ugy a tested zaja normális viszont ő ki tudja szűrni.Csak nagyon kell figyelnie.üdv 34hetes kismami
2008. júl. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Védőnő vagyok! Sztetoszkóppal nem szoktuk hallgatni a baba szívverését. Elvileg már most is hallható, kérd meg a saját védőnődet, hogy nézze meg neked. Egyébként a hivatalos protokoll szerint a 28 héttől hetente nézzük a baba szívverését.
2008. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elek igy nincs vedonom csak a dokit latom egy honapban egyszer. Persze o is mindig leelenorzi , de egy honap sok ido.
2008. júl. 11. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!