Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgás számolása -...

Magzatmozgás számolása - mikor kell orvoshoz/kórházba menni? SOS!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Meg vagyok őrülve ettől a magzatmozgás-számolás mizériától. Eddig szinte számolnom se kellett, mert sokat mocorgott. Most kevesebbett, és leginkább kajálás után, és csak enyhébben. Mi az, amikor már dokihoz kell menni? Ha több órán keresztül nem érzem, és fel se tudom ébreszteni? Milyen tapasztalataitok vannak?
2013. nov. 15. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha egy napig nem érzed, akkor kell dokihoz menni. Ne aggódj, nincs semmi baj!
2013. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj van hogy fél napig is alszik.Ha eszel egy kis édességet megmozdul.
2013. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%
Ha nincs meg reggeltől este 6-7ig a 20, akkor irány a kórház!
2013. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Terhességi cukros vagyok, úgyhogy az édesség-dolog kiesik. Talán 20 megvolt, de tényleg nem tudom, hogy kell számolni, mert ha egy nap 2 órát végigmozogja, az megvan 50 is, de az elég?
2013. nov. 15. 23:22
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Ez hülyeség 3-as, ne is haragudj, nem tudom miért kell riogatni egy aggodó kismamàt! Felhàborodtam, hogy tudatlanul vagy csak poénból, de miért kell ekkora marhaságot ideírni??? Kb. 10-et szoktak mondani, azt is egész napra. De nem hiszem, hogy mindenki számolgatja. A lényeg, hogy minden nap mozogjon.

Nyugodj meg kedves kérdező, figyeld a babàdat, és el ne kezdj nekem gondolkodni, hogy megvan-e a 20, mert bele fogsz hülyülni!

Boldog babavárást!

2013. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az 5-ös válaszolónak!!A lényeg a mozgáson van.Van amikor aluszékonyabbak és csak ritkán mozognak,van amikor meg nagy hancurba kezdenek.A lényeg,hogy mozogjon és ne teljen el úgy nap hogy se délelőtt se délután nem érzed a mozgását.
2013. nov. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Én nemrég kérdeztem a védőnőt, mert nagyon hektikus a kisasszony a pocimban, van, hogy egész nap ficánkol, nem is tudom mikor alszik, van, hogy úgy kell figyelnem, hogy mikor mozog már. Azt mondta, ha reggeltől estig érzem legalább 10-szer akkor nincs gond, és nagyban függ attól, hogy mit eszek, mit iszok, mit csinálok, milyen a hangulatom, van-e front, meg ilyesmi. Szóval soktényezős. Ha reggeltől estig érzed 10-szer akkor nincs gond.
2013. nov. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs számokra osztva! És ez függ nagyban a terhesség heteitől is! Pl. egy 15 hetes nagyon jó esetben érzi a kismama ha elkezd mozogni, pláne második babánál, de nyilván többet mozog egy 30 hetes kismama babája! Ne aggódj kérdező, Lányommal volt hogy egész nap semmi mozgás nem volt, csak este lefekvésnél, ő akkor látta jónak a tornát :)
2013. nov. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Így van, nem kell annyira tudományosan számolgatni, azért is írta, ha egy napig nem érzed, akkor nézess rá a dokival. Én sem éreztem tegnap egész délután, este sem, reggel viszont nagyon beindult a bébikém :)
2013. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
* azért is írtaMMMM :)
2013. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!