Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok és veszélyezte...

31 hetes vagyok és veszélyeztetett terhes! Mitől van az, hogy amikor erőset rúg a baba utána nagyon belenyilal a hasamaljába?

Figyelt kérdés
Az ultrahangon azt mondták,hogy koponya fekvésű,szóval már lefordult,de van,hogy nagyon fáj! A doki akinél vagyok alkesz és azt mondta,hogy nincs gond! Szerintetek cseréljek orvost?
2008. júl. 10. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Helló!

Jól olvastam, hogy piás a dokid? Ha igen, akkor szerintem gyorsan válts egy biztos kezűre! Ne bízd rá a babát és magadat.

Nálunk is van egy piás doki, nem egy hibája volt. Ne kockáztass.

Amúgy meg bármit mond, hogyan lehetne komolyan venni?

A problémádban sajna nem tudok segíteni, én 30 hetes vagyok, a babám elég nagy (32 hetesnek felel meg kb.), de ilyen nyilallást nem tapasztaltam.

Jó egészséget és sok boldogságot nektek!

2008. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!