Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megőrülök, nem kapok levegőt...

Megőrülök, nem kapok levegőt úgy be van dugulva az orrom. Félek, hogy arcüreg gyulladásom lesz. Sóoldat semmit nem használ. Otrivin van most itthon azt lehet használni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, benne van a tájékoztatóban.
2013. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ez a problémám, állandó orrdugulásom van. Ez a terhességgel jár együtt, de én megbeszéltem a dokival és ő azt mondta, hogy rhinospray plus-t nyugodtan használhatok. Persze nem agyba-főbe, hanem max 3x egy nap.

Próbáld ki, ha gondolod, előtte konzultálj az orvosoddal.

30h km

2013. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én amikor kb 15 hetes voltam.iszonyatosan megfáztam.két hétig feküdtem köhögtem,és persze nem aludtam mert nem kaptam levegőt.a második héten berágtam,mert a tengervizes orrsray semmit sem ért.eémentem a gyógszertára kaptam otrivint.este egyet befújtam és aludtam.szerintem a sok köhögéssel,szenvedéssel többet ártottam mint hogy össz vissz 3x használtam orrsprayt.
2013. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!