Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik akkor, ha július...

Mi történik akkor, ha július 14-én szülök, de a munkanélküli segély csak július 5-ig jár?

Figyelt kérdés
Akkor csak az alanyi jogon járó gyest kapom? Pedig sok sok év munkaviszonyom van. 9 nap miatt? Mert azt mondják, h munkaviszonyból kell menni szülni(munka, táppénz, munkanélküli)
2009. nov. 18. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 2 éven belül megvan a szükséges biztosítási időd, akkor kapsz gyedet.
2009. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs itt gond! TB-s vagyok.

Szülés napja előtt 28 nappal igénybe tudod venni a TGYÁST! Utána vissza munkanélküli , majd másnap igényled a GYED-et, majd megszünteted a munkanélkülit. De menj be a hozzád tartozó OEP-be és ott majd napra pontosan megmondják, mikor mit kell tenned! Egy dolog biztos: Jogosult vagy mindenre!!!

2009. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Hát volt min aggódnom, de most már megnyugodtam. Még annyit mondjatok meg légyszi, hogy akkor a pénzt a 2009-es év alapján kapom majd ugye?
2009. nov. 19. 19:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Második válaszoló nagyon nagy szükségem lenne a tanácsodra, mert itt nálunk a tb-ben egyszerűen nem tudnak semmit. Minden nap számít, légyszi segíts!
2010. jún. 25. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!