Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hónappal ezelőtt szültem...

Egy hónappal ezelőtt szültem császárral. Kb 2 hete begörcsöltem, magas lázam lett. A háziorvos a nőgyógyászatra küldött, ahol megállapították, hogy a méhem nem ürült ki teljesen. Mitől lehet ez? A fogadott orvosom hibázott?

Figyelt kérdés
Bementem sima sztk-s rendelésre, mert akinél szültem, épp táppénzen van.Ott szerencsémre egy nagyon rendes dokihoz kerültem.Megállapították,hogy a méhemben alvadt vér és egyéb váladékok maradtak, amik akár vérmérgezést is okozhattak volna, ha nem megyek időben orvoshoz.Mivel még csak egy hónapos a kislányom, így először gyógyszeres kúrát javasolt a doki, de ha nem javul a helyzet, akkor be kell feküdnöm a kórházba, és méhtágítás+méhátmosatás vár rám.Volt már valaki hasonló helyzetben?Fájdalmas a méhátmosatás?
2013. nov. 19. 12:41
 1/5 anonim válasza:
100%

Ohhh, szent egek!!! Te aztán jól kifogtad! Én is császárral szültem, de nem volt gondom.

Hogyha a fogadott orvosod volt az operatőr, akkor NANÁ, hogy hibázott!!! Még talán fel is jelenteném!!!

Ne szórakozzunk azért már!

Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy kevés a gyógyszeres kúra... Hacsak nem valami szupererős antibigyót kapsz!

Ha megcsinálják az utómunkálatokat (szégyen), minimum, hogy altatásban végzik!! Ráadásul még a hegek is frissek.. Nem is értem. Fel vagyok háborodva.

Nem emlékszel, hogy volt nálad a műtét? Mert anno nálunk úgy működött, hogy kb.3 perc alatt kivették a gyerkőcöm és a java csak ezután jött. Jó fél órát "takarítottak" és az nem volt valami kellemes. Szerintem már ott volt valami öblítés féle, mintha kizuhanyoztak volna belűlről. Néha egészen a gyomromnál jártak, csak a nyomásból éreztem, még jó, hogy nagyon jól elérzéstelenítettek!


Csak azért írtam le így részletesen, mert hátha össze tudod hasonlítani.


Szegénykém! Nagyon megértelek, ez egy nagyon durva műhiba... Tejed rámehet (ami amúgyis necces a császárnál), úgyhogy ha meggyógyultál, ne hagyd annyiban!!!!

2013. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Előző vagyok, még egy kérdés. Hol volt ez????
2013. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyíregyházán szültem.Ez volt a 3. császárom, ugyanannál a dokinál volt az előző kettő is.Itt már a 4. 5. napon éreztem,hogy valami nem teljesen okés, de arra fogtam,hogy a 3. császár nem egy egyszerű műtét.A mai napig fáj a varratom, és a varrat és a köldököm közti rész folyamatosan zsibbadt, és ha csak a nadrág hozzáér, már akkor is iszonyatosan fáj.Nagyon hihetetlen számomra,hogy a doki, akire az életemet is rábíztam volna, esetleg hibázott :( holnap kell visszamennem az sztkba, jön az újabb labor, UH és nagyon remélem,hogy valahogy megúszom :( belepusztulok,ha be kell feküdnöm a kórházba, hisz szoptatom a kicsimet, és nyilván akkor egy időre a szopit fel kell majd függesztenem :(
2013. nov. 19. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.5 éve szültem természetes úton.rá egy hétre 40 fokos lázam lett,nem tudtam felkelni,babót úgy rakták mellém szopizni.bementem a kórházba,uh-n kiderült,h.egy méhlepény darabka bennt maradt.azonnal befektettek,de kiköveteltem,h.akislányom bennt maradhasson velem.elaltattak,és végeztek egy egészségügyi kaparást.utána a lázam már el is múlt.még pár napig bennt fogtak megfigyelésen,majd hazajöhettünk.persze,h.elaltatnak a műtét során.a hegednek se lesz baja.nekem akkor azért elég friss volt még a hüvelybe,meg a gátamon a varrás,mégse lett vele gond.ne félj.ha kéred meg bennt maradhat a pici.
2013. nov. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Istenem, mik vannak, és ezek az orvosok praktizálnak??? Ezekre bízzuk az életünket??? Jesszusom!
2013. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!