Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülhetek-e a Sote II. sz....

Szülhetek-e a Sote II. sz. Női Klinikán, ha területileg nem oda tartozom, de a fogadott orvosom ott dolgozik? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kicsit megijesztett ma a védőnő, mikor azt mondta, hogy nem biztos, hogy ott szülhetek, ergo ha beindul a szülés és bemegyünk átküldhetnek a területileg illetékes kórházba. Persze erről kérdeztem már a dokimat(magánrendelőjébe járok), de csak futólag azt mondta, hogy ha aktuális lesz akkor menjünk nyugodtan, és mondjam meg, hogy ő az orvosom és ennyi, akkor nem küldenek el. Tényleg ennyire egyszerű? Természetesen meg fogom kérdezni az orvosomat is, de csak nov. 18.-án megyek hozzá, és addig nem szeretnék ezen agyalni. Erről valami tapasztalat esetleg?

2013. okt. 30. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia igen nem kuldenek el cdak kerd meg a dokid hogy irja be a kiskonyvbe hogy fogad teged szules eseten !
2013. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, most megnyugtattál nagyon! :) Első baba, és még annyira nem vagyok képben semmivel sem. :)
2013. okt. 30. 20:53
 3/12 anonim ***** válasza:
én se oda tartoztam helyileg,de a magándokim ott szüleszt(bocs a csúnya kifejezésért),látják a dokid nevét a papírodon,minden rendben lesz:)megkérdezhetem ki a dokid?ez a "majd megbeszéljük" dolog ismerős:)
2013. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Valent Sándor doktor úrnál fogok szülni.
2013. okt. 30. 21:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia, en sem oda tartoztam, de a magandokim ott is dolgozik mint szuleszorvos, igy termeszeten fogadtak, amikor eljott az ido :-)
2013. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló: Kértek valamilyen igazolást?
2013. okt. 30. 21:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja es drukkolok!!! Utolso voltam
2013. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A terhes kiskonyvemet kertek el, abban pedig ugye minden info benne van. Azt hiszem a doki nevet megkerdeztek, de hogy iratot kertek-e arra nem emlekszem, biztos h fogadni fognak Teged is!

De ha nagyon aggodsz, hivd fel a korhazat, vagy ha mesz ctgre akkor kerdezd meg (gondolom marmint h odajarsz a ctgre)

2013. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még nem, mert csak a 25.-dik héten járok.
2013. okt. 30. 21:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja ertem, a ctg akkor meg odebb van :-)
2013. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!