Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, aki terhesen...

Van olyan, aki terhesen tetováltatott?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen kozmetikaira gondolok. Azt olvastam, hogy lehet, de nem ajánlott. Konkrétan semmit nem mondtak ami ellenezné, csak nem ajánlják az esetleges fertőzés stb miatt. Egy orvos nyilatkozata szerint ha teljesen tiszta kultúrált és maximálisan megbízható szalonba megy a kismama akkor lehet. Nos engem az érdekelne, hogy volt e aki akkor tetováltatott?
2013. nov. 19. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, akkor elvileg lehet, de ilyenkor a bőr a hormonváltozások miatt másképp reagálhat a színekre. De ezt csak valahonnan hallottam.
2013. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ezeket én is olvastam. Csupán kíváncsi vagyok, volt e aki be is vállalta? Már van egy vádli tetoválásom, most a csuklómra belülre szeretnék egy kicsit, nem bonyolult az egész, feketét. Ezt viszont baba után nem tudom megcsináltatni, mert ez is lassan gyógyult, a karomat meg csak használnom kell folyton.
2013. nov. 19. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én szerencsére terhesség előtt még megoldottam:-)) Én nem ismerek olyant, aki terhesen bevállalta volna, szerintem sokan félnek tőle, ilyenkor érzékenyebb is sok nő.
2013. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én.tetováltattam terhesen,csak még nem tudtam hogy terhes vagyok. De semmi baj nem volt. Ugyanúgy gyógyult a tetkóm mint a töbvi,amit nem terhesen csináltattam.
2013. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi ! :) Én csak addig tudom, amíg nem látszik, mert nem csinálják meg. Vacillálok rendesen rajta :D
2013. nov. 19. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
sok kismamának van test ékszere vagy tetoválása
2013. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, nem csak a fertőzésveszély miatt nem ajánlják, hanem egy esetleges allergia miatt sem. Én nem vállalnám be, főleg egy színeset nem.
2013. nov. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem színeset, hanem feketét szeretnék és picit.
2013. nov. 20. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!