Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt valaki terhesség...

Használt valaki terhesség alatt Fábián féle hüvelykúpot?

Figyelt kérdés
Kicsit idegesít, hogy nem tudom mi van benne. Használt nektek?
2013. nov. 19. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, mire jó, akkor minek akarod használni? Az orvos mondta vagy valamelyik ismerösöd?!?!?!
2013. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi. Doki adta. Bízom is az orvosomban, csak érdekel, használta-e más is, és neki használt-e? Gombára kaptam amúgy :-)
2013. nov. 19. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha az orvosod adta, akkor használd, egész biztos nem árt és valószinüleg jobb, mint a mindenhol ajánlgatott Canesten, amihez minden kórokozó már hozzászokott.


AZ összetételét nem tudom, de nem hiszem, hogy sokat segítene neked, ha pár kémiai szer nevét megtudod.


Jobbulást.

2013. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem kaptam canestent mert immunis lettem rá :-) Egyszerűen annyit kellett használnom, hogy már nincs az a gomba a hüvelyembe, amit el tudna pusztítani :-)
2013. nov. 19. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom milyen lehet, de terhességem alatt én is kaptam gyógyszertári készítésű kúpot, kakaóvaj volt benne az tuti, az illata érződött is, nem tudom ez az-e, mert ott összetevők voltak feltüntetve a blokkon, amit a gyógyszertárban kaptam. El is raktam valahová, mert ilyen jó gyógyszerrel még életemben nem találkoztam, főleg pár száz forintos tételért. Ha legközelebb ilyen bajom lesz, viszem magammal a blokkot, hogy én ezt kérem szépen, annyira kipucolt, pedig előtte hónapokin kínlódtunk...
2013. nov. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oh, lehet, hogy ez volt? Ez a kúp karamell színű. Mondjuk az illatát nem érzem, mert bedugult az orrom. Amúgy az éjjel feltettem és fél másodperc alatt becsúszott, míg a canestent soha nem tudtam jól feltenni.
2013. nov. 20. 07:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet az lesz, olyasmi színe volt az enyémnek is...

Jobbulást! :)

2013. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!