Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Bolgárkerék utcában (Magzati...

A Bolgárkerék utcában (Magzati Diagnosztikai Központ) tényleg olyan szép éles képet kapni 3D/4D UH vizsgálaton, mint azt a honlapjukon reklámozzák? Mennyi időt szánnak rá? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi kétszer voltunk és mindkétszer megvoltam elégedve velük. Időpontra mentünk és be is hívtak. Nagyon kedvesek és tényleg nem kapkodja el a dolgokat az orvos,ha nem látnak valamit rendesen akkor újra megnézi kicsit később. Nálam először lemérte a babát és megnézte,hogy minden rendben van-e és csak utána mutatta a 4d.. A lelet mellé adtak egy A4-es lapon képeket 4 fért rá egy képre és a kis arcáról egy nagyobb képet,de nem emlékszem,hogy pontosan mekkora. Nem akarta mutatni a kis arcát ott forogtam az ágyon,hogy jó legyen,de a végén megtudtuk nézzni. Kb. fél órát voltunk bent a párom nagyon boldog volt,mert Ő ezt várta mióta várjuk Őt. Szerintem jó szakemberek,de Én csak itt voltam így viszonyítási alapom nincs. Boldog babavárást :-)

2013. nov. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2013. nov. 20. 10:29
 3/4 A kérdező kommentje:

Jövő hét pénteken megyünk hozzájuk, írok majd tapasztalatokat. :)

Időpont 20 percenként van.

Nagyon remélem, hogy azért a doki nem azzal fogja tölteni az idő nagy részét, hogy a babát vizsgálgatja, mert jó, persze, erősítse meg, hogy minden rendben, de aznap délelőtt amúgy is megyek a kötelezőre a Bajcsyba, ide kimondottan a 4D élmény miatt mennénk, meg azért, hogy karácsonyra legyen egy szuper kis videónk a babáról, amit megmutathatunk a nagyszülőknek + eltehetünk emlékbe. :) Remélhetőleg azt is megtudjuk, hogy fiúcska-e vagy lányka a pocaklakónk. :)

2013. dec. 11. 15:31
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A doki rendes volt, bár kb 17 percet foglalkoztak velem (videó hosszából). Ez idő alatt 99%-ban 3D-ben vizsgálták a babát (ff mozgóképen). Igaz, hogy megnéztek rajta mindent, de nem ezért mentünk. Felesleges pénzkidobás volt, pedig előre megmondtuk, hogy a karácsonyi meglepinek szánt 4D miatt megyünk. Vittem is magammal a délelőtti Bajcsy-s leletet is.

Van egy pillanatnyi képünk a kicsi hátáról, meg egy fél perces próbálkozás az arcáról. Betöltött 19. hetesen mentünk, de azon kívül, h újra elmondták, h egészséges fiú, azon kívül semmi értelme nem volt, a karácsonyi meglepinkből meg semmi nem lett, csak kib.sztuk rá a pénzt. Többet nem megyünk hozzájuk!

2014. jan. 1. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!