Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az hogy lehet, hogy olyan...

Az hogy lehet, hogy olyan szép 36 hetes pocakfotókat találtam itt az oldalon egyetlen csík nélkül?

Figyelt kérdés

Ezt hogy csináljátok?Nekem iszonyatosan becsíkozódott a hasam. 22 éves vagyok, már nagyon várjuk a babát de nagyon csúnya lett a hasam :(


[link]


2013. okt. 6. 18:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Genetika. Ikreim vannak, és nem csíkos a hasam.
2013. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

nekem sem csíkos egyáltalán, bár még csak 35 hetes vagyok. Én nem csináltam vele semmit, szégyellem is magam, még csak testápolót sem használtam, csak néha Níveát, ha éreztem, hogy kicsit viszket.


szerintem ez genetika. (és még simán lehet, hogy az enyém is csíkos lesz)

2013. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek csíkos lesz, az nem teszi fel ide :). Genetika, ismerőseim körében többeknek lett csíkos, mint akiknek nem.
2013. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Neked hány hetesen kezdett csíkozódni? (Én még csak 27 hetes vagyok, de nagyon félek a csíkoktól, hajlamos vagyok rá.)
2013. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem is megmondta anyósom, hogy mindenkinek lesz csíkja. Hát biztos genetika, mert anyukámnak se volt egyik gyerek után se, nekem se két gyerek után se. Egyetlen halvány csík se. Biztos, hogy genetika.
2013. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
hát kb három négy hete kezdődött.de mostanra brutális lett :) hát lehet hogy sokan nem teszik fel azért nem találkozom ezzel a problémával...
2013. okt. 6. 19:13
 7/20 anonim ***** válasza:
Használtál valamit megelőzés céljából? Én kezdetek óta kenegetem magam , mert tini koromban lett jó pár csík a combomon, fenekemen. Viszont eddig egyetlen új csíkom sincs. 36hkm
2013. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
igen a baba intenzív testápolóját használom.meg elkezdtem a gátmasszázst is a weleda olajjal gondoltam hogy mivel lazító hatása van megpróbálom a hasamon is de eddig nem mertem bekenni.
2013. okt. 6. 19:29
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj ki valamilyen olajat inkább. Én a dmbe veszem direkt terhességi csíkok ellen. De egy sima baba olaj is jó.
2013. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2gyermekem van nem lettem csikos! En a Mülleres terhessegi csikok elleni krémet használtam de csak a 2dik kicsinel! Anyukam nagyon csíkoslett nnekem semmi! Lehet genetika is meg bőr típus is! Ne ess kétségbe kapsz cserébe egy gyönyörű kisbabát!
2013. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!