Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki striásodott terhesség...

Aki striásodott terhesség alatt, mikortól kezdett el csíkosodni és mennyire durván?

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe vagyok esve tegnap észrevettem a csípőmön a csíkokat ma pedig a pocimon. Mi segíthet ezen?
2013. nov. 20. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajna nekem is striás lett a hasam. Amikor megjelentek egyre több lett főleg az utolsó két hónapban. Lehet neked szerencséd lesz és nem lesz sok, nekem eleve hajlamos a bőröm, kentem stria ellen de nem segített. Szépen halványodik a szülés óta (5 hónap).
2013. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
34 hetes vagyok és kenegetem rendszeresen. Csak visszahalványodik valamelyest Nekem is.
2013. nov. 20. 20:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Hirtelen híztatok vagy csak nagyot nőtt a poci? Én is kismama vagyok és tartok tőle, h előjön. Az előző terhességnél megúsztam, csak a mellemen lett 1-2 csík, de mára láthatatlan.
2013. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Se a túlzott hízás se a túlzott pocak növekedés... egyszer csak megjelentek. Próbálok jobban odafigyelni a hidratálásra hátha kevesebb lesz.
2013. nov. 20. 21:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem 35. Heten jott ki az oldalamon szinten a hasamon...mondanom sem kell hiaba kenegettem ahogy most is kinez 9 honap utan haaaaat ha gondolod kuldhetek rola kepet. :P de szntem el tudod kepzelni. :-)

Ja am 37. Heten szultem csazsarral es a vagasom teljesen eltunt szinte mar a csikk viszont maradtam. :-)

2013. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Huh most olvasm h irtam...bocsi a sok hibaert de telorol vagyok. :-)

Meg annyit hozzatennek h ez genetika kerdese is szerintem. Aki hajlamos ra akarhogy kenegeti akkor is kijon sajnos.

2013. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez genetika! Nekem pl. két barátnőm is kenegette, megvettek elég drága krémeket is, és mégis csíkosak lettek. Én sima testápolóval kentem néha magam, és nem lettem az.

Halványodik majd valamennyit, de eltűnni nem fog!

2013. nov. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amint megtudtan,hogy terhes vagyok kenegettem olcso es draga kremekkel egyaránt es semmi....utolso 2 hetben olyan lettem mint egy zebra...naprol napra tobb lett...csunya,vastagok,pirossak...ahhhh fuj!megvartam,hogy kifeheredjen/3év/es letetovalltattam...
2013. nov. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolso. Azt h csinaltak? Vagy megis mi ennek a menete? Meg mennyibe kerult ez neked? Bocsi h igy elterek kicsit a tematol de ez most felkeltette az erdeklodesemet. :-) Ja es teljesen eltuntek a csikok igy neked?
2013. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem tűnnek el csak elhalványodnak. Akkor a krémezés smafu. Csak kezdenek önértékelési problémáim lenni :D
2013. nov. 21. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!