Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt úgy valaki hogy nem...

Volt úgy valaki hogy nem tudták pontosan hány hetes a baba, vagy egyéb okok miatt kicsit később jutott el a 12 hetes nyaki redő vizsgálatra?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
én 13+1 voltm, de már akkor se "tetszett" nekik, nyilván nem véletlen, hogy 12 max. 13 hetesen kell menni. a terhességi hetet meg nagy eséllyel meg tudják mondani, amit az orvos mond, aszerint a 12-13. héten el kell menni. vagyis, persze ez sem kötelező...
2013. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A doki az ultrahanggal majdnem pontosan meg tudja tippelni, hogy hány hetes és hány napos lehetsz. Az alapján meg fogja mondani neked, hogy mikor menj el ultrahangra. Én tudtam pontosan, hogy mikor fogant a baba és az ultrahang csak 1-2 napot tévedett az első trimeszterben. :-)
2013. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is 13+1 hetesen voltam, mikor időpontot kértem azt mondta a doki, hogy 12-14. hét között mehetek bármikor. Nekem ilyen korán csak a menstruáció alapján számolták a baba korát, és az szerint mentem a genetikai uh-ra.
2013. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 14 hetesen jutottam el, ugyanis eléggé elszámolták a heteket, de ha az akkori orvosomon múlik, akkor csak a 15. héten mentem volna el (persze ő azt számolta 12-nek). Nekem viszont sehogy sem jött ki a számolása, így elmentem magánhoz egy héttel korábban, ott derült ki, hogy tényleg nem jól számoltak nálam.
2013. nov. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legelsö uh-n 2héttel elszámolták,ezért a 12hetes uh-ra 13hét 4naposan mentem,de nem volt belöle gond.
2013. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!