Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 12. héten a nyaki redő 1...

Ha a 12. héten a nyaki redő 1 mm volt, a 16. -on az afp viszont alacsony, lehet down-os a baba?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az afp a kismamák 99 százalékánál téved... ne ilyedj meg, tuti rossz eredmény!
2009. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem, szólóhoz. sok esetben fals eredményt mutat az AFP. A kiegészítő 18. heti genetikai ultrahang után, ha probléma lenne, akkor a doki jelezni fogja neked. Szerintem semmi okod az aggodalomra! Minden jót!

20 hetes kismami

2009. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

szia,


gondolom csináltak genetikai UH-ot, az AFP birtokában. Ott minden OKÉ?

Mert akkor aggodalomra semmi ok.

Nyugi, minden rendben van, biztosan!..:))

2009. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Genetikai uh-ra pénteken megyek, csak aggódom, hogy ott is találnak vmit. Az eddigi uh-kon minden rendben volt.
2009. jan. 13. 16:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
AFP sok országban már nincs is, a hibás eredmények miatt! A redő jó lett, és most a genetikain majd megnézik jó alaposan őt! Majd írj, mit mondtak! Szerintem nem lesz baj!
2009. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mennyi az az alacsony?

Nekem is alacsony lett anno (0.64), az UH-n azt állapították meg,h. semmi baja viszont valszeg hamarabb lett levéve.

Velem meg sem ismételtették pedig mindenkinél azt látom,h. megismétlik. Azért az nem ártott volna.

Én voltam kombinált teszten is 12 hetesen az jó lett (1:11000), akkor a tarkóredője 1,5mm volt.

Gyakran vagyok még mindig ideges amiatt,h. minden rendben van-e de csak látnának valamit az UH-n. Na mindegy, remélem erősítem majd azok táborát akik alacsony AFP-vel szültek egészséges babát. Nemsokára kiderül.


Üdv

36 hetes kismama

2009. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem 0,37 lett. Én is jobban örülnék, ha megismételnék, minthogy rögtön magzatvízvételre küldjenek.
2009. jan. 13. 19:43
 8/13 A kérdező kommentje:

36.hetes kismamának:

Mi még csak 17 hetesek vagyunk. Téged nem akartak magzatvízvételre küldeni?

Üdv és nyugodt babavárást mindenkinek!

2009. jan. 13. 19:45
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Lehet hogy Down-os, lehet hogy nem. Mi most mondhatjuk azt, hogy nem, nem az, de valójában mi nem tudjuk. De nem lehet, hogy korábban vették le? Mert ez tényleg nagyon alacsony. Tény, hogy nagyon pontatlan a vizsgálat, de én a helyedben megismételtetném, mert önmagában az uh nem elég, mert az uh nem mutatja ki a Down-kórt! Meg mindíg inkább egy magzatvízvétel, mint egy beteg kisbaba. Ne haragudj, hogy ezt írom, de egyik ismerősömnek is így született Down-os gyereke, hogy "csak" az afp volt alacsony!
2009. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne izgulj a kisfiamnál most 12 éves és makk egészséges az Afp tul magas volt a második babámmal most 17 hetes vagyok ma lesz meg az eredmény de már rutinból sejtem hogy nincs jelentőssége!Ne izgulj az uh a döntö
2009. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!