Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után teljesen visszaáll...

Szülés után teljesen visszaáll a hüvely az eredeti állapotokra, külső nemi szerveken látszik valami elváltozás?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdés az lenne, hogy a külső illetve belső nemi szervek milyen változáson mennek keresztül? Ugyanúgy fog kinézni mint előtte, 1-2 hónap után ugyanolyan a szex, mint előtte? Változik valamit a dolog? Egyébként sem vagyok valami "szűk", de félek a baba születése után "használhatatlan" leszek. :'(
2013. nov. 23. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
letesztelhetlek? 33/f
2013. nov. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Gondolj csak arra, hogy mennyi nő szül, és mennyi nőnek van utána normális szexuális élete.

A hüvely fala és izomzata rendkívül rugalmas és erős, szinte mindenféle teendő vagy beavatkozás nélkül visszaáll az eredeti állapotára.

Ez egy nagyon durva téveszme, és nagyon ronda dolog amikor férfiak ezen rihegnek röhögnek, hogy na majd így harangozhat meg úgy harangozhat az asszonyba...

Ez egy rohadt nagy baromság. Sokszor a gátmetszés összevarrása, akár még szűkebbé is teheti a bejáratot.


A szex-szel kapcsolatos dolgokat a szülés után nem ez befolyásolja.

6 hétig egyáltalán nem lehet behatolás, és utána is egy új, sokat síró csecsemőt fogtok megismerni, gondozni. Fáradtak, kialvatlanok lesztek, és a fejetek tele lesz az új feladatokkal, az új élmányekkel, az új kis csodával. Ilyenkor gyakran hosszabb időre elmarad az együttlét, illetve ritkábbá válik. A ritka sex, pedig két dolgot is eredményez, az ember könnyebben, gyorsabban kisebb inger hatására éri el a csúcspontot, illetve a a nő a kevesebb "használat" miatt, ha már így fogalmaztál, jobban összeszűkülhet.

Az elején egy ideig féjdalmas is lehet az együttlét.

Én a sex terén kevésbé aggódnék a testi változásaimon, inkább az életbeli, lelki változások gátolják a normális sexuális életet.


De ha mindkettőtök számára fontos, és a párod partner ebben, türelmes, és lehet vele beszélni a témáról, akkor fél-1 év alatt a sexuális élet teljesen visszaállhat a normálisra, a szülés előttire.

2013. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%

Nekem férjem azt mondja hogy a nagyajkak jobban ki vannak nyílva...de neki tetszik

Rákérdeztem hogy belül milyen vagyok? Változtam ? Azt mondta hogy már nem olyan szűk mint volt,de ez természetes hisz szültem egy gyereket

A szexuális életünk nagyon jó...talán jobb is :-)

2013. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém majdnem ugyanolyan. A nyílás picit nagyobb, de nem vagyok már szűzlány. A korral amúgy is gyengülnek a kötőszövetek.
2013. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Pontosan ugyanolyan biztos nem lesz. Elso szules utan annyira szuk lettem, hogy honapokig fajdalmat is okozott az aktus. Masodjara meg tagabb maradtam, ez viszont idovel visszaallt a huvely rugalmassaga miatt. A gatmetszesnek lehet kint is nyoma, par ev alatt ez is eltunhet. Nincs miert aggodnod!!!!
2013. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

teljesen egyéni, vannak rémtörténetek, én azért választottam fogadott orvost, hogy ha kell, jól varrjon, és azért azt, akit, mert azt hallottam, hogy különösen jól varr. és tényleg, a 6hetes kontrollon ő maga nem emlékezett, hogy volt-e gátmetszés, alig látszott, és ezzel együtt persze érzésileg is minden ok.

de ha mégsem sikerül jól, az intimtorna segít, előtte is, és utána is.

2013. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mar szult baratnoim mind azt mondjak, hogy a szules utani par egyuttlet nagyon fajdalmas.

De szerintem valoban sok mulik az orvoson, hogyan varr.

2013. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!