Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódjak? Lapos petezsák nagy...

Roníí17 kérdése:

Aggódjak? Lapos petezsák nagy gond?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál alhasi fájásokkal.. begörcsöl-elmúlik megint begörcsöl - megint elmúlik ,elküldtek ultrahangra ahol kiderült hogy terhes vagyok. 10 x 5 mm-es petezsákot làttak. de azt mondta a nő hogy nem érti hogy miért lapos. ez mitől lehet és mennyire kell aggódnom?

2013. nov. 23. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A 10x5 miért lapos?

Nekem is kb. olyasmi volt.


18 hkm

2013. nov. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 15.7 mm x 5.5 mm volt :) Na ez a lapos, a tied nem mondhato teljesen annak, sot az enyemre is azt mondtak, hogy kisse lapitott :) De fiatal terhessegnel elofordul, ne aggodj. Hany hetes vagy utolso mensi szerint? En a 6. heten voltan, akkor voltak ilyen adataim, de akkor mar szikholyag es embriocsomom is volt. Mára mar gyonyoruen kikerekedett a petezsak, el es virul benne a babca. Ne izgulj, kinyomja majd a baba :)


14hkm

2013. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van! Kikupálódik idővel. :)
2013. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

4-5 hetes ha jólszámoltam.

Köszi a válaszokat,megnyugtattatok. :)

az normális ha időnként begörcsöl?

2013. nov. 24. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen! Nekem magneb6 ot ajanlottak,de valtani fogok magnerotra. Probald ki te is,artani nem artasz vele :)


14 hkm

2013. nov. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!


A sok aggodalmam után szeretném leírni a történetem, hátha mások is vannak hasonló helyzetben.


Nagyon meg voltam ijedve a 2. uh után hiszen még akkor sem látott semmit a doki, csak az üres petezsákot. Mérete 22 x 5 mm volt nagyon lapos és nagyon üres. Rengeteget olvastam a témában és hát kb 50-50 %....


Hozzá kell tennem, hogy az utolsó mensimhez nem tudtam igazítani a terhességi heteket, mert az utóbbi időben volt, hogy 25 napot késett.


Várnom kellett 2 hetet, ami rémálom volt. Jelentkeztek a terhességi tünetek, aminek örültem, de iszonyat szenvedek..még most is. Aztán eljött a várokozás másfeledik hete, amikor is villámcsapás szerűen abba maradt minden tünetem, hirteLen szuperül lettem, amitől meg elkeserEdtem. Hiszen akkor tuti baj van, gyorsan felkerestem a dokitmat.



Szerencsére jó hírek jöttek, hallottam a szívhangját és a petezsák is kerek lett.


Aki hasonlón van, az próbáljon felülkerekedni önmagán és a lehető legkevesebbet aggódni és hinni abban, hogy a picurka velünk marad! Kitartást!

2016. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!