Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Has mérete összefüggésben...

Has mérete összefüggésben állhat a baba méretével?

Figyelt kérdés
Első babámnál hatalmas óriás pocakom volt, pedig csak 9 kg-ot híztam. A kislányom 4 kg 5 dkg volt. Most ismét kismama vagyok, 20 hetes. Eddig örültem, hogy nincs nagy pocakom, remélve, hogy nem lesz újra nagy babám, de két hete nagyon sokat nőtt. Tegnap volt nálunk egy kismami, aki 30 hetes és kb egyforma volt a pocink. Számítsak megint nagy babóra? Eddig 1 kg-ot híztam.
2013. nov. 23. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez hidelem, babona és hülyeség. Nem igaz,mert sokan rácáfolnak kis hasban is lehet, nagy baba és nagy hasban kicsi baba is. Baba súlya függ,méhlepénytől mennyi táplálékot vesz el.
2013. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem akkora volt a hasam, hogy a védőnő szerint már majdnem iker terhes szint (mondjuk én híztam 15 kg-ot)és a lányom csak 2900 gramm-al született.

Most a második babánál még egyáltalán nem híztam, de már 4 hónaposan akkora hasam van, mint az elsővel egy hónappal később.

2013. nov. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!