Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma séta közben egy iszonyatos...

Ma séta közben egy iszonyatos éles fájdalom hasított a hüvelyembe, azt hittem összeesem, de pár másodperc és elmúlt. Van tippetek mitől lehetett?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok és egyre többször szúrkál a hüvelyem amúgy, de ilyen erős még nem volt.
2013. nov. 23. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Detto. Sajna velejár.
2013. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ababa lefelé rúg, velem egyszer fordult elő és még csak 22 hetes voltam, de könnybe lábadt a szemem.

Normális szerintem :)

2013. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nyilalgatás normális,azonban nem tudom hogy ilyen mértékben is nevezhető-e normálisnak hogy majdnem összeestél a fájdalomtól. A baba sem olyan nagy(1kiló körül)hogy ilyen fájdalmas rúgásokat produkáljon. Nálunk 32 hetesen volt akkora rúgás amire azt mondom hogy na ez már fájt egy kicsit.És 4 hét elég sokat számít főleg ebben a pár hétben. Lehet érdemes lenne elmenni ügyeletre,nem-e a méhszájad nyílik és az okoz ekkora fájdalmat.
2013. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Azóta voltam dokinál. A méhszájjal rendben volt minden hál'Istennek. Két héttel később több, mint 1800 grammnak mérte az ultrahang a babát, és a többi mérete alapján is nagynak számították. Most 31+6 hetes vagyok és azóta is rendszeresen jönnek ezek a fájdalmak, de nem tudom továbbra sem, mi lehet :)
2013. dec. 18. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!