Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés? Hány hetes lehetett...

Vetélés? Hány hetes lehetett az én picikém amikor elment? Egy véres darab jött ki belőlem amin pici fehér vízcsepp alakú sejtecskék voltak.

Figyelt kérdés
Elnézést ha valakit felzaklattam a részletességgel.
2009. nov. 19. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod, hogy amikor nem jött meg a menstruációd, akkor utána mikor történt ez a tragédia.
2009. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nagyon sajnálom.

De fel a fejjel! Biztos vagyok benne, hogy nemsokára lesz egy gyönyörű kisgyereked:)

2009. nov. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kb 2 hete késhetett amikor elmentem a dikohoz ő azt mondta 8 hetes vagyok,de szerintem egy 8 hetes magzatnak már emberi formája kéne hogy legyen nem?

Ez nem most volt már majdnem két éve történt,azóta van már egy gyönyörű 4 hónapos fiam.

Köszönöm az együtt érzést.

2009. nov. 19. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


első voltam.

2009. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor mentél a dokihoz és megultrahangozott, akkor ott lehetett látni mekkora a magzat. Ha viszont nem volt uh, csak a mensitől számolta a doki, a 8 hetet, akkor az is lehet nem is voltál annyi idős terhes. 8 hetesen egy vetélés már erős fájdalommal jár. Én 7 hetesen vetéltem, de iszonyú görcseim voltak.
2009. nov. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!